ua en ru

Ветеран АТО підозрюється в замаху на вбивство

Ветеран АТО підозрюється в замаху на вбивство Фото: Боєць АТО (instagram.com/military_tv_ua)

У мережі розповіли версію конфлікту українського бійця і продавця наркотиків

Ветеран АТО Ілля Орлов підозрюється в замаху на вбивство у Маріуполі українського громадянина, причетного до торгівлі наркотичними речовинами. У мережі звернули увагу на деталі злочину, в якому можуть звинуватити бійця. Про це журналіст Тетяна Заровна написала на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Ось вам звичайний український хлопець Ілля Орлов, 27 років. З селян. Не одружений, дітей немає (може і не бути, з урахуванням того, що Іллі "вишку" ліплять - "скоїв замах на вбивство"). Хлопець з Кіровоградської області, два роки в АТО. Від солдата до сержанта. У підпорядкуванні дев'ять осіб, три танки. Не наркоман, і не купував", - написала Заровна.

Вона стверджує, що Орлов спробував завадити наркоторгівлі, а коли дилер зробив випад в його бік, АТОшник сприйняв це як загрозу і вистрілив.

"Допускаю, перевищив межі оборони. Але не вбив, поранив. "Клієнта" залатали, буде жити довго (і продовжувати торгувати травою і порошками, як я розумію). А Іллі загрожує від 7 до 15 років - за те що "хотів убити". Мені, друзі, за цього хлопця та його старих, простих батьків воїна, дуже прикро..." – написала Заровна.

Ветеран АТО підозрюється в замаху на вбивство

Фото: Посвідчення (facebook.com/tzarovnaja)

Журналістка зазначила, що керівництво військової частини №2802 мабуть вирішило злити "простакуватого сержанта", оскільки глава Донецької поліції В'ячеслав Аброськін представив інформацію про конфлікт, як розбірки між покупцем та продавцем наркотиків.

"Начальство відверто злило Іллю... 36-я бригада, морська піхота, вч 2802. Маріуполь. Дилер або дружний, або, може бути, начальство у Іллі сліпе - систематично "не помічало" нічого? От Ілля один такий знайшовся - "найрозумніший". Можна сказати - лопух! Запитую у друзів Іллі: "За що ж це його так?". "Багато знав, майно тягло керівництво, ліз куди не треба". А тут зручний випадок - можна злити простакуватого сержанта", - написала вона.

Ветеран АТО підозрюється в замаху на вбивство

Скріншот поста акаунта facebook.com/tzarovnaja

До речі, у Маріуполі п'яні чоловіки влаштували дебош на блокпосту в АТО.