ua en ru

"Ветерани нікому не потрібні": АТОшник, якого врятували від суїциду, розповів сумну правду

"Ветерани нікому не потрібні": АТОшник, якого врятували від суїциду, розповів сумну правду Фото: Український солдат (facebook.com ato.news)

Боєць побажав залишитися анонімним

Український військовий, який служив в АТО, намагався покінчити життя самогубством. але його врятувала поліція. Патрульні умовили її не робити фатальної помилки. Воїн попросив не називати його імені, розповів свою сумну історію, передає "Оглядач".

"Я б не відмовився від будь-якої допомоги держави, але по поверненню додому зрозумів, що ветерани АТО нікому не потрібні. Я живу в маленькому місті на півночі України. З роботою тут справи завжди були погані, а зараз, здається, стало ще гірше. Помыкался-потикався, але влаштуватися нікуди не міг", - розповів воїн.

Військовий поскаржився на відсутність роботи, величезні ціни на ліки.

"Коли говорив про те, що два роки я служив і захищав країну, то на мене дивились скляними очима і вказували на двері. Та й після поранення на Донбасі виникли проблеми зі здоров'ям. Ціни на ліки зараз величезні, а грошей немає. Ну це все якось накладалося одне на інше, давило...не знаю, може у мене була депресія. Я в цьому не розбираюся. Але ходив як в тумані, хоча і не пив практично", - сказав АТОшник.

Патрульні вберегли військового від фатальної помилки, але за його словами, жага до життя у нього все одно не з'явилася.

"І ось одного разу вирішив, що вистачить, більше так не можу. У нас в місті є міст через річку, де дуже сильна течія. Пішов туди і готувався зістрибнути. Подумки вже з усіма попрощався. У цей момент мене помітили патрульні. Про них поганого нічого сказати не можу. Хлопці спрацювали дуже професійно - може їх цьому вчили, а може самі додумалися. Поки один говорив мені зуби, другий підкрався ззаду і стягнув з мосту. Спасибі їм. Не можу сказати, що зараз моє життя стала сильно краще, але повторювати не хочу", - зізнався українець.

Як раніше повідомлялося, у Кривому Розі проігнорували похорон загиблого АТОшника (відео).

У березні Україна втратила 10 захисників