У мережі обурилися наявністю українських товарів з ворожими прапорами
У Дніпрі на полицях гіпермаркету "Метро", розташованому на Запорізькому шосе, городяни виявили зошити, на обкладинках яких розміщені символи Російської Федерації. Фотографію одного з зошитів опублікував місцевий житель Ігор Сиренков на своїй сторінці в соцмережі Facebook.
"Це Дніпро! Місто-форпост боротьби з окупантом! Ось, що продається на полицях гіпермаркету. Цензурних слів просто не знаходжу!" – обурився Сиренков.
На зошитах зображені російські рублі, герб, прапор і Кремль.
Також дніпрянин зазначив, що виробник зошитів розташований у Дніпрі.
Фото: Зошит (facebook.com/Игорь_Сыренков)
На звороті зошитів написано: "Виготовлено в Україні".
Скріншот поста (facebook.com/Игорь_Сыренков)
"Жесть", - написали в коментарях.
"Ви ще не зрозуміли? Ми не в Європі, а у кацапською д*пі", - написала Ірина Кострова.
"Ось це і є шатун", - зазначив Олег Мороз.
Скріншот коментарів (facebook.com/Игорь_Сыренков)
До речі, відомий блогер розповів про майбутнього Росії.
Відомий російський блогер Олександр Тверской, який активно підтримує Україну, розповів, що чекає Росію в майбутньому. За його словами, РФ повинна вибачитися за всі злодіяння, які вона завдала іншим народам. Про це він написав на своїй Facebook-сторінці.
"Ось до цього прийти перед всякими програмами прекрасних Росій майбутнього: Історія наша - ганьба і наш біль. Ми повинні визнати своє криваве, повне смут і безглуздої, масової жорстокості минуле і покаятися за нього. Відчути провину за злочини предків, співпричетність до їх жертв, а не хизуватися в патріотичному запалі міфами і брехнею про "велике" минуле. Життя наше - убоге і безпросвітне. Ми перебуваємо в стані принижених і обпльованих напівлюдей і біди всі, безправ'я і безнадія існування - тільки наша вина. Протягом століть ми поневолювали і гнобили чужі народи і харчувалися чужим болем і ненавистю до усього світу. Ми і зараз не можемо зупинитися на цьому. Ми - страшне населення, об'єднане несвідомою злістю і зневагою до Людини і всього людського і рухоме почуттям національної зверхності над іншими", - написав Тверской.