Вілла в Іспанії: у Порошенка знайшли незадекларований особняк за €4 млн

STYLERLIFE        11.11.2016 - 08:28
Фото: Вілла Порошенко (Cross-Media)
Фото: Вілла Порошенко (Cross-Media)

Журналісти розповіли про будинок на півдні Іспанії, який президент не вніс у свою декларацію

У президента України Петра Порошенка знайшли будинок на півдні Іспанії на узбережжі Коста дель Соль. Цікаво, що гарант не вніс його в свою декларацію. Про це повідомляє розслідування журналістів програми "Схеми".

Будинок оформлений не особисто на українського президента, а на одну з його компаній з назвою Feruvita SL, яка є в його декларації. Маєток розташований в маленькому містечку Аталая-Исдабе, і всі місцеві жителі без коливань покажуть, де знайти віллу українського президента.

"Він приїжджає, два дні тут – і їде. Він відпочиває день або два. Не так, щоб тиждень або місяць – ні-ні. Адже він дуже зайнятий", – розповів літній житель містечка.

Узбережжя всіяне фешенебельними будинками людей з достатком.

Вілла була зведена ще в 1993 році, повідомляють у програмі. Це двоповерховий будинок на 1254 квадратних метра в середземноморському архітектурному стилі з басейном. А під ним – 26 соток землі. Фірма Порошенко придбала маєток влітку 2008 року.

Президент тоді очолював Раду Національного банку України і вже входив у двадцятку найбагатших українців як співвласник корпорації "Рошен" та "Укрпромінвест". У фінансових звітах фірми президента зазначено, що вілла оцінена в 4 мільйони євро. На сьогоднішній день це близько 120 мільйонів гривень.

Як раніше повідомлялося, суддя з Полтавської області вніс у декларацію шикарні хороми.

On Top