ru ua

У Вінницькій області поховали АТОшника, який загинув три роки тому (відео)

У Вінницькій області поховали АТОшника, який загинув три роки тому (відео) Скріншот tsn.ua

Військовий вважався зниклим без вести

У Вінницькій області проводили в останню путь бійця АТО Андрія Щербину, який загинув в Іловайському котлі в 2014 році. Про це повідомляє ТСН.

Військового вважали зниклим без вести, хоча весь цей час його останки знаходилися в безіменній могилі Краснопільського кладовища в Дніпрі. Визначити, що це Андрій, допоміг тест ДНК.

"Я пережила це завдяки маленькій дочці. Їй було шість місяців, мені потрібно було жити. Подала ДНК. Збіги не виявлено, збіг виявилося зараз", - розповіла дружина Щербини.

Відео: Бійця АТО поховали через три роки після смерті (tsn.ua)

40-річний військовий пішов на фронт відразу після початку війни на Донбасі. У складі батальйону "Донбас" Андрій Щербина брав участь у визволенні Попасної, Лисичанська, Мар'їнки.

Боєць загинув загинув у Иловайском котлі на очах у свого командира.

"Ми побачили засідку - стіна. Водій каже: "Боже, допоможи вивести, командир, що робити?". Ми вирішили їхати вліво. Вони зупинилися і в них потрапив танк прямою наводкою", - говорить Володимир Максимов.

Нагадаємо, на Донеччині загинув 19-річний доброволець АТО. Тіло загиблого воїна знаходиться в місті Дніпро. Проводиться судово-медична експертиза.

Дата і місце поховання бійця поки невідомі.