ua en ru

"У всьому винні бандерівці і Обама": в мережі показали самі потворні будівлі Росії

"У всьому винні бандерівці і Обама": в мережі показали самі потворні будівлі Росії Колаж РБК-Україна

Топ-10 будівель, які настільки жахливі, що ви будете ридати

У мережі показали будівлі в Росії, які не хочеться бачити. Добірку опублікував російський блогер Ілля Варламов на своєму сайті.

"У всьому винні бандерівці і Обама": в мережі показали самі потворні будівлі Росії

Фото: Меблевий центр "Гранд" у Москві (varlamov.ru)

"Одне цікаве видання наприкінці листопада опублікувало рейтинг найпривабливіших будівель Росії. Заголовок у матеріалу був такий: "10 російських будівель, які настільки непривабливий, що ви будете ридати". Не можу не показати вам цю чудову десятку!" – написав він.

"У всьому винні бандерівці і Обама": в мережі показали самі потворні будівлі Росії

Фото: Театр Et Cetera в Москві (varlamov.ru)

У добірці представлені меблевий центр "Гранд" в Москві, театр Et Cetera в Москві, торговий центр "Наутілус" в Москві, готель Marriott в "Горки Місто" в Сочі, бізнес-центр "Твер" (він же "Чарка"), торговий центр "Фура" в Костромі, торговий центр "Кільце" в Казані, бізнес-центр "Санкт-Петербург Плаза", офіс "Пошти Росії" в Саранську і торговий центр House Clover у Владивостоці.

"У всьому винні бандерівці і Обама": в мережі показали самі потворні будівлі Росії"У всьому винні бандерівці і Обама": в мережі показали самі потворні будівлі Росії"У всьому винні бандерівці і Обама": в мережі показали самі потворні будівлі Росії"У всьому винні бандерівці і Обама": в мережі показали самі потворні будівлі Росії"У всьому винні бандерівці і Обама": в мережі показали самі потворні будівлі Росії"У всьому винні бандерівці і Обама": в мережі показали самі потворні будівлі Росії"У всьому винні бандерівці і Обама": в мережі показали самі потворні будівлі Росії"У всьому винні бандерівці і Обама": в мережі показали самі потворні будівлі Росії

Фото: Потворні будівлі в Росії (varlamov.ru)

"А у всьому винні бандерівці і Обама", - пишуть в мережі.

"Так а чому росіяни дозволили у себе побудувати таку нісенітницю?" – здивовані користувачі.

"Ганьбити Росію, це все одно, що висушити пустелю", - додали в коментарях.

"У всьому винні бандерівці і Обама": в мережі показали самі потворні будівлі Росії

"Нічого не зрозумів, але будівлі дійсно красиві. Я б їх зніс", - зазначили в мережі.

Раніше у мережі показали страшні фото російського міста.

"Ви чекали стільки років, але все коли-небудь збувається! Сьогодні я починаю розповідь про погане Воронежі. Причому не просто про погане Воронежі, але про найжахливіших і античеловечных місцях у місті. Не дуже зрозуміло, як там живуть люди, але це об'єктивна реальність", - написав Варламов.