ua en ru

Вітаємо Героїв: як під Києвом зустрічали звільнених з полону бойовиків українців (ексклюзивне відео)

Вітаємо Героїв: як під Києвом зустрічали звільнених з полону бойовиків українців (ексклюзивне відео) Зустріч звільнених з полону бойовиків українців (кадр з відео Styler.rbc.ua)

Серед звільнених українців є як військовослужбовці, так і цивільні особи

28 грудня з полону бойовиків терористичних формувань в Донецькій і Луганській областях були звільнені 73 українських громадянина. До цього зазначалося, що українській стороні повинні передати 74 заручника. Однак з'ясувалося, що один чоловік відмовився брати участь в обміні, побажавши залишитися на окупованих територіях.

При цьому українська сторона передала бойовикам "ЛДНР" 233 помилуваних і звільнених з-під варти бойовиків, які відбували покарання в українських в'язницях.

Активісти, родичі і просто небайдужі люди організували акцію "Зустрінь своїх", закликавши всіх бажаючих зустрічати звільнених з полону співгромадян в аеропорту "Бориспіль".

До речі, як під Києвом чекали прибуття звільнених українців можна подивитися в ексклюзивному репортажі Styler.

Як в аеропорту "Бориспіль" зустрічали звільнених українців (відео: Styler.rbc.ua)

Сім годин українці прочекали на холоді прибуття літаків зі звільненими полоненими. На жаль, приліт літаків з Харкова затримувався. Але, як бачимо за сюжетом Styler, родичам і активістам було все одно.

Близько години ночі довгоочікувані літаки приземлилися.

Звільнених з полону бійців АТО доставили в Київський військовий госпіталь. Волонтери зазначають, що бійцям необхідна як моральна підтримка, так і матеріальна допомога.

Нагадаємо також, що з полону бойовиків звільнили бійця 56 бригади Володимира Гизуна, якого навіть не було в списках на обмін. Про звільнення Володимира стало відомо в останню хвилину.