"Візуалізуйте багатство": поради, як правильно підводити підсумки року та будувати плани на 2018-й
В новорічних традиціях дуже важлива ошатна ялинка, традиційний салат Олів'є, перегляд улюбленого фільму, але найважливіше - підбиття підсумків року, що минає і планування майбутнього
Напередодні новорічних свят Styler розпитав відомого українського парапсихолога і метафізика Наталію Мілагру про те, як слід підбивати підсумки року, що минає, чому це так важливо робити і як правильно загадувати бажання на 2018 рік.
Фото з особистого архіву Наталії Мілагри
Поради Наталії Мілагри:
На перший план найчастіше виходить фінансове планування. І тут важливо дотримуватися певних рекомендацій.
Обзаведіться звичкою записувати витрати аж до найдрібніших подробиць. Щоб вчасно зрозуміти, коли ж ви витрачаєте їх на непотрібні речі.
Пропоную вам провести цікавий експеримент: пройтися по квартирі і зібрати всі предмети, якими ви не користувалися за останній рік. Потім складіть вартість всіх цих речей і дізнаєтеся, скільки грошей пустили на вітер!
Звичайно, життя одне, і ви гідні того, щоб отримувати від неї задоволення, а не опускатися до жорсткої економії без зайвої потреби. Раджу витрачати гроші легко і з задоволенням, тоді вони так само легко будуть повертатися. Але разом з тим уникайте необдуманих витрат, не дарма ж кажуть, що копійка рубль береже. А господиня 2018 року, Земляна собака, буде всіляко сприяти прояву господарського підходу до фінансів і справ.
Візуалізуйте багатство, якщо хочете стати забезпеченою людиною. Якщо ж весь час будете повторювати, що у вас немає грошей, то, найімовірніше, вони навряд чи з'являться.
Приберіть зі свого лексикону фразу "Я не можу собі цього дозволити", замініть її думкою "Я можу собі це дозволити, я можу собі це купити", а фразу "Нічого собі" замініть на "Ось це так!".
Фото: pixabay.com/monicore
Якщо в особистому житті вас спіткало розчарування чи немає поруч коханої людини, то, плануючи майбутній рік, ви повинні чітко визначитися, хто вам насправді потрібен.
Є чарівна техніка "Заявка на улюбленого". Аркуш паперу ділиться на чотири сектора: в першому прописуються всі ті якості, які ви хочете бачити в коханій людині; у другому – характеристики, які категорично відкидаєте; в третьому – те, з чим готові миритися; в останньому секторі пишете все те, що готові дати своїй коханій людині. При цьому важливо у формулюваннях уникати частки "не", інакше світобудова заплутається у ваших побажаннях.
Чим корисно це завдання? Замість метань у пошуках ідеалу прийде усвідомлення того, що ви чекаєте від партнера, які його якості важливі, які відштовхують і з якими вадами і "тарганами" спокійно можете ужитися. Крім того, розписавши власні достоїнства, зможете порівняти, наскільки цінні ці якості того типу людей, що вас приваблює.
Важливо не думати про те, що можете втратити. Думайте про те, що придбаєте. Ні в якому разі не варто корити і звинувачувати себе в тому, що стосунки не склалися. Є чіткий життєвий принцип: якщо хочете, щоб ваше життя прийшло щось нове – звільніть для нього місце. Причому не тільки у фізичному, але і в психологічному сенсі.
Фото: pixabay.com/monicore
Не зациклюйтеся на невдачах, а виймайте з них користь. Якщо хтось не відповів вам взаємністю, це всього лише один з багатьох, хто міг би вам сподобатися. Подібні привабливі риси можна знайти і в інших. Головна проблема всіх відносин – невиправдані очікування. Ми чекаємо від партнера набагато більшого, що має зробити нас щасливими. Однак у кожної людини свій шлях, і люди, нехай навіть близькі, не зобов'язані відповідати нашим очікуванням. А ми сердимося, ображаємося.
Треба думати в першу чергу про себе, про те, що ви можете дати, зробити для іншого, ніж можете поділитися, а не яку частину партнера зумієте захопити і утримати. Є чудовий вислів "Щоб жити щасливо з людиною, потрібно думати про те, що у вас спільного, а не про ваші відмінності".
Фото: pixabay.com/monicore
Що б створити новий стиль, який буде притягувати успіх, важливо в плануванні на наступний рік включити пункт: оптимізувати гардероб.
Для цього проведіть глобальну ревізію одягу, взуття та аксесуарів. Просто виберіть цілий день, щоб розгребти завали в шафі. Скористайтеся багатовіковою мудрістю, згідно з якою захламління поглинає позитивну енергію вашого життя.
Почніть з взуття, адже саме ноги несуть нас вперед: викидайте все, що втратило товарний вигляд, без відмовок в дусі "це можна залишити в магазин ходити". Позбавтеся від тих речей, що носите за звичкою, без задоволення – сконцентруйтеся на тому, у чому відчуваєте себе непереборними.
Порядок – це не тільки фізичний стан вашого будинку, це ще і приведення в порядок думок. Візьміть на озброєння ефективну систему, основна ідея якої – хороша організація будинку без відкладання на потім, створення звички до регулярних уборок невеликих просторів. А її основний девіз "Мотлох не можна організувати, від нього можна тільки позбутися".
Влаштуйте генеральне прибирання в шафі хоча б раз в рік, з почуттям, що ви робите важливий ритуал.
Якщо підбиваючи підсумки року щодо вашої зовнішності ви відчуваєте неприємні почуття до відображенню в дзеркалі, то планом на майбутній рік буде: остаточно і безповоротно полюбити себе.
Перестаньте себе критикувати. Прийміть свою унікальність. Заведіть правило в новому році, відразу після пробудження першим ділом говорити своєму відображенню: "Я люблю тебе. Що я можу зробити для тебе сьогодні, щоб ти був щасливий?".
Фото: pixabay.com/monicore
Любите себе прямо зараз, не чекайте, коли станете досконалими. Дивлячись на себе в дзеркало, навіть спросоння або при нездужанні, не допускайте принизливих і негативних коментарів і думок. Зосередьтеся на тому, що у вас є прекрасного, знайдіть в собі хороші якості, думайте тільки про них. І знаєте що станеться? Відчуєте себе щасливими! Якщо полюбите себе, тоді легко зможете любити і поважати інших. І притягнете у своє життя людей, які будуть любити і поважати вас. Так що прийміть свою зовнішність – і готуйтеся до компліментів!
Так, і наостанок, щоб почати нове життя з новими планами, не обов'язково чекати 1 січня – починайте прямо зараз!
Рік – занадто великий період, і це може послабити нашу пильність. Зазвичай ми дозволяємо собі забувати про ціль, відкладаючи її на тиждень, і в результаті просто закидаємо її. Тому необхідно поставити 2-3 великі завдання і потім скласти календар ваших стратегій на більш короткі періоди, наприклад, за два-три місяці.
Цілі варто формувати тільки в ствердній формі і теперішньому часі. У формулюванні не повинно бути заперечення або сумніви. Наприклад, чудово підійде формулювання: "Я зустрічаю партнера, з яким відчуваю гармонію і близькість" або "Я люблю і любима саме тією людиною, який мені потрібен". Усі дієслова мають бути в теперішньому часі, а не в майбутньому. Неправильно писати "я зустріну", "я полюблю", "мене полюбить"...
Якщо цілей багато і всі досить серйозні, вони будуть заважати один одному. Самі розумієте, така багатозадачність просто підірве ваше здоров'я. Через місяць ви зіткнетеся з тим, що все це недосяжно і повернетеся до колишнього укладу життя, заспокоюючи себе словами "Але я ж пробував". Треба впевнено дивитися вперед.
Фото: pixabay.com/monicore
Цілі повинні бути здійсненні, але при цьому потребують серйозних зусиль. Нереальна мета стане вас розслабляти, оскільки ви будете знати, що сьогоднішнього ресурсу недостатньо. Наприклад: "У наступному році купую шикарну квартиру в елітному районі Києва". Якщо ви вже на півдорозі в агентство нерухомості, а на банківській картці у вас вже 60% суми, то мета правильна.
Але якщо сьогодні, розглядаючи якусь модну річ, ви все ж, в першу чергу, відштовхуєтеся від її ціни, мета про квартиру стає фантазійної. Неамбіційна мета теж не принесе користі. Якщо є бажання поміняти квартиру, треба сформулювати запит так, щоб у вас залишалося місце для маневру: "В цьому році я переїжджаю до просторної квартири в центрі Києва". А переїхати можна до коханого, з яким познайомишся, можна зняти квартиру і т.д.
Заради досягнення мети вмійте чимось жертвувати: вільним часом на дивані біля телевізора, можливістю з'їсти в кафе тірамісу, гучними обговореннями на деструктивні теми і т.д.
Важливо з перших же днів нового року почати працювати з обмежуючими переконаннями, які є у кожного з нас. Що це таке? Це негативні почуття, емоційні установки, які говорять, що у нас нічого не вийде. Вони живуть всередині нас і заважають. А ми звикли до них і дозволяємо їм паразитувати.
В новорічну ніч під бій курантів закрийте очі, подумки уявіть собі, що всі негативні програми перетворюються в золотий світло і скажіть собі: "Все можу і все хочу". Будьте вільні від зовнішніх оцінок. Ви самі – найбільша цінність.
Синдром Нового року дійсно існує. Доведено, що нові програми, цілі та завдання виконуються швидше і легше. Головне – побільше активності і оптимізму. Новий рік – прекрасний час викинути не тільки старі речі, але і позбавитися від всього того, що заважало, давило, не пускало нас вперед. Новий рік – час отримати все те, що хотілося багато років, і нехай весь 2018 рік буде для вас Новим!