ua en ru

"Включаються більш серйозні гравці": Тимчук розповів, коли Путін може повернути Донбас

"Включаються більш серйозні гравці": Тимчук розповів, коли Путін може повернути Донбас Колаж РБК-Україна

Журналіст поділився своїми роздумами з приводу дій РФ на сході України

Український військовий журналіст, координатор групи "Інформаційне опір" Дмитро Тимчук розповів, коли Путін може зупинити війну на Донбасі. Про це Дмитро заявив у коментарі виданню "Апостроф".

Він зазначив, що досі незрозуміло, де та межа, за якою Путін буде вважати неприйнятними ті репутаційні та економічні втрати, які несе Росія через агресії на Донбасі.

"Ми розуміємо, що найближчим часом росіянам запропонують ще тугіше затягнути пояси. Сьогодні у Путіна є карт-бланш на осяжний період дій. Але ми також розуміємо, що є невдоволення санкціями в найближчому оточенні Путіна, це має як мінімум насторожувати", - говорить Тимчук.

За його словами, Путін розуміє, що у всій продемонстрованої населенням підтримки є межа, "при всьому зомбування і стадності цього соціуму, який не збирається відмовлятися від образу царя".

Координатор групи "Інформаційне опір" вважає, що скандал навколо справи Сергія Скрипаля в Британії грає Україні на руку.

"Тепер вже не просто Україна тисне на західні країни, щоб продовжувати і поглиблювати санкції проти РФ – включаються більш серйозні гравці, в першу чергу Великобританія, яка залишається європейським зубром. У цій ситуації питання про те, як довго Путін буде грати в свої криваві ігри на Донбасі, залишається відкритим", - каже Дмитро.

Тимчук упевнений, що Крим Путін не віддасть, а щодо Донбасу можна ще що-небудь говорити.

"Я не виключаю, що якщо ми побачимо посилення санкцій проти Російської Федерації і цілком очікуване падіння рівня життя, поглиблення соціально-економічної кризи, то Путін вже десь до осені може прийти до думки, що потрібно згортати цю авантюру. Крим, ясна річ, він не віддасть, але може спробувати відбити існуючі санкції і повернути репутаційні втрати хоча б на напрямку Донбасу і полегшити собі цим життя", - підсумував він.

Нагадаємо, що політолог вказав на фатальні помилки Кремля.