ua en ru

Онук загинув на Донбасі: Порошенко нагородив орденом "За мужність" 100-річного ветерана

Онук загинув на Донбасі: Порошенко нагородив орденом "За мужність" 100-річного ветерана Фото: Ветеран (Denis_S_L/twitter)

Це вже не перший раз, коли пенсіонер зустрічається з українським гарантом

Президент України Петро Порошенко нагородив орденом "За мужність" III ступеня ветерана Другої світової війни Івана Залужного, якому 10 травня виповнилося 100 років. Про це український гарант повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Є люди епохи. Один з таких – Іван Анікейович Залужний. Спасибі вам, що захищали Україну тоді і що захищаєте її зараз. Дякуємо за подвиг, за вашу патріотичну позицію і за те, що надихаєте нове покоління захисників України", - сказав він.

Слід уточнити, що в серпні 2014-го року онук Івана Залужного – офіцер Іван Гутник-Залужний був убитий терористами на Сході України. Військовий був нагороджений медаллю "За мужність" посмертно.

За словами чоловіка, після загибелі єдиного онука в зоні проведення Операції Об'єднаних сил та емоційного виступу на похоронах, йому писали листи з усього світу.

Онук загинув на Донбасі: Порошенко нагородив орденом "За мужність" 100-річного ветерана

Фото: Порошенко і ветеран Іван Залужний (facebook.com/petroporoshenko)

Підкреслимо, що раніше ветеран зустрічався с Порошенко, коли той вітав його зі 100-літтям.

Нагадаємо, ветеран Другої світової війни Іван Залужний із Запоріжжя, онук якого, 23-річний Іван Гутник-Залужний, загинув в зоні АТО, розповів, як Україні здобути перемогу над агресором. За його словами, для цього потрібно, щоб кожен військовослужбовець нашої армії вірив у те, що ми переможемо.

"Так і ми вірили в Перемогу, коли воювали з німцями", - сказав ветеран.

Як пройшло 9 травня в парку Слави (video.rbc.ua)