ua en ru

Військовий лікар розповів про "особливості" відносин медиків та волонтерів

Військовий лікар розповів про "особливості" відносин медиків та волонтерів Фото: Лікарня (Ратинский Вячеслав / УНИАН)

За його словами, тут є свої "нюанси"

Полковник медичної служби Ілля Трифонович Гайдаржи розповів про особливості відносин лікарів та волонтерів. Про це передає видання na.mil.gov.ua.

Лікар не заперечує, що волонтери і лікарям благодійники дуже багато допомагають, але зазначає, що тут є свої "нюанси".

"Не люблю, коли волонтери, які, умовно кажучи, принесли ящик яблук і пакет пиріжків, намагаються нас вчити, як виконувати свою роботу", - говорить він.

Проте, за словами лікаря, є благодійники, бізнесмени, які надають значну допомогу, — закуповують дорогі інструменти, обладнання.

"Допомога нам завжди потрібна, наприклад, тій же санітарці. Адже винести, скажімо, судна з-під кількох десятків лежачих поранених і хворих — це робота, важка, брудна, але від неї нікуди не дінешся. Тому дуже прикро буває, коли нянечка ночами не спить, з ніг збивається, а на неї такі "помічники" "гарикають". У цьому випадку я стаю суворим і зазвичай жену їх з тріском", - розповів полковник медичної служби.

Нагадаємо, що після приїзду в Київ колишніх полонених доставили до медзакладів: військових - в центральний госпіталь, цивільних - в лікарню Держуправління справами і в лікарню у Феофанії.

Також повідомлялось, що в Рівненській області відкрили центр лікування і реабілітації для учасників АТО.