ua en ru

Волонтер, яка допомагала бійцям в АТО, потребує допомоги

Волонтер, яка допомагала бійцям в АТО, потребує допомоги Фото: Волонтер Інна Максимова (facebook.com/samooborona.vin.obl)

Волонтера госпіталізували із запаленням оболонки головного мозку

Волонтеру Інні Максимовій потрібна допомога у лікуванні. 27-річна дівчина, яка допомагала бійцям у Дебальцево, госпіталізована з діагнозом церебральний арахноїдит, - запалення павутинної оболонки головного мозку.

Про це пише у фейсбуці волонтер Ольга Голубєва.

"Серед моїх знайомих є прекрасна дівчина Інна Максимова, мама двох чудових дівчаток 1 рік і 6 років, волонтер з величезним серцем, ми познайомилися під час виведення військ з Дебальцевого. Інна практично не виходила з моргу - шукала і доставляла хлопців додому. Як і багато хто з нас, пройшла майдан і зараз не перестає допомагати хлопцям на сході. Їй всього 27 років, 2 діток, в АТО побачила багато, і багатьох рятувала і простягала руку допомоги. Особлива людина, якій зараз доводиться боротися за своє життя! Ще 19 вересня Інна їздила в АТО з допомогою... А зараз вона потребує допомоги і підтримки", - написала Ольга.

Мої улюблені дорогі! Прошу всіх репоста і допомоги! Серед моїх знайомих є прекрасна дівчина Інна Максимова, мама дв...

Опубліковано Olga Golubeva 14 жовтня 2016 р.

Станом на 20 жовтня діагноз у Інни - церебральний арахноїдит, плюс герпетична інфекція. Волонтери розглядають можливість дообстеження за кордоном, однак для цього потрібно близько 4 тисяч євро. Друзі Інни шукають найкращий варіант, оскільки від точності обстеження залежить подальше лікування.

"У нас, на жаль, немає високого рівня обстеження для цих проблем. Відповідно, вузькі протоколи лікування, які базуються на доступних нам аналізах. Їй поки що об'єктивно не допомагає. Йде прогресія в гіршу сторону. В її варіанті чим точніше обстеження, тим реальніше задавити проблему", - сказала Ольга Голубєва.

Наразі стан дівчини стабільно важкий.

Збір коштів на ліки ведеться на особисту картку Приватбанку Інни:

5168 7420 1820 6122 Білецька Інна Юріївна.

Контакт для зв'язку: Alla Angelovska.

До речі, мама 26-річного бійця АТО просить допомогти повернути синові слух.