"Зайняті вбивством Вороненкова": Волонтер обурилася відсутністю дій на складах Балаклії, де продовжуються вибухи

Понеділок 27 березня 2017 10:31
Волонтер обурилася відсутністю дій на складах Балаклії, де продовжуються вибухи
Фото: Вибух у Балаклії

Наталія Юсупова закликала владу звернути увагу на "реальну загрозу для життя тисячі людей"

Волонтер Наталя Юсупова обурилася відсутністю дій і належного розголосу ситуації в місті Балаклія Харківської області, де на найбільшому складі боєприпасів в країні відбуваються вибухи. На її думку ЗМІ неправильно розставили пріоритети, займаючись вбивством екс-депутата Держдуми в Києві перш, ніж допомогти жителям Балаклії. Відповідний пост Юсупова опублікувала на своїй сторінці в Facebook, опублікувавши фото вибухів в місті з боєприпасами.

Волонтер обурилася відсутністю дій на складах Балаклії, де продовжуються вибухиВолонтер обурилася відсутністю дій на складах Балаклії, де продовжуються вибухи

Волонтер обурилася відсутністю дій на складах Балаклії, де продовжуються вибухиФото: Вибухи в Балаклії

"Вибухи на складах в Балаклії, - це просто жах!!! ЗМІ зайняті вбивством російського депутата-втікача, в той час, як в Харківській області реальна загроза життю тисячі людей!!! Ви тільки подивіться на фото та відео, це ж вибух сотні снарядів, зовсім поруч з населеним пунктом і, навіть, якщо населення евакуювати, все одно атмосфера в регіоні отруєна і на який час? Всі мовчать про це! Бідні люди похилого віку, немає спокою на старості років, треба кидати домівки та їхати в нікуди! А влада взагалі думає про щось? Що не день, що-небудь відбувається, люди живуть в постійному страху і стресі, коли вже будуть позитивні новини?! Скрізь лише тролінг "зрада, зрада", та не зрада, а ж..а, скажіть краще, розумники, коли країна почне жити по-людськи?!!" – написала Юсупова.

До речі, у Балаклії на технічній території арсеналу спостерігаються поодинокі вибухи боєприпасів. Для локалізації та ліквідації вогнищ загоряння залучено 3 пожежні танки, 3 інженерні машини розгородження (ІМР) і 3 пожежних автомобіля Міністерства оборони, для підвозу води залучено 3 пожежних автомобіля ДСНС.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся