Волонтери попросили нардепів-мільйонерів поділитися грошима з армією

STYLERLIFE        09.11.2016 - 15:55
Фото: (bdzhola.com)
Фото: (bdzhola.com)

На думку волонтерів, якщо е-декларанти допоможуть, то "можна буде закінчувати війну через набуття стратегічної переваги"

Українські волонтери вирішили попросити народних депутатів та інших чиновників, які показали в е-деклараціях великі статки, поділитися грошима з армією.

Як зазначив ініціатор акції Віталій Дейнега, за давньою українською традицією прийнято жертвувати 10% своїх доходів на добрі справи.

"Знайомтесь, це найодіозніші е-декларанти. Власники тисяч квадратних метрів житла, мільйонів неукраїнських грошей, автопарків та інших забавок.
А це наші листи до них. Листи офіційні з ввічливим проханням допомогти армії. Перші листи підуть в провідні парламентські фракції. Але на цьому робота не скінчиться. Ми будемо писати багатьом нардепам і чиновникам, регулярно публікуючи звіти і їхні відповіді", - сказав волонтер.

Зокрема, учасники акції підготували листи-звернення для рекордсменів за кількістю задекларованих об'єктів нерухомості - нардепам Дубневичам, топ-колекціонеру і цінителю мистецтва - депутату Нестору Шуфричу, любителям дорогих годинників - Таруті і Хомутинніку, міністру-колекціонерові вин Арсену Авакову та іншим чиновникам.

Волонтери відзначили, що за один лиш годинник нардепа Кононенко можна купити 9 тепловізорів або два реанімобілі, за один Mercedes Шуфрича - 33 тепловізори, сім реанімобілів або дві квартири для сімей загиблих учасників АТО.

До речі, 25-річна прокурор Києва показала свою мажорну життя.

 

On Top