ua en ru

На Волині чоловікові приписали коронавірус і поховали в мішку: дружина каже, що був інсульт

На Волині чоловікові приписали коронавірус і поховали в мішку: дружина каже, що був інсульт На Волині чоловіка поховали в мішку і приписали COVID-19 (колаж: РБК-Україна)

Жінка каже, що чоловікові приписали COVID-19

В селі Гірка Полонка у Волинській області стався скандал. Сім'я померлого скаржиться на те, що не змогли нормально попрощатися з ним і поховати як годиться. У чоловіка був інсульт, але лікарі приписали йому коронавірусну інфекцію.

Чоловіка поховали без відспівування і в мішку. При цьому в могилу кинули спецкостюми робітників. Про це повідомляє "ТРК Аверс".

3 листопада в 63-річного чоловіка стався інсульт. Його поклали в Луцьку районну лікарню. Через два дні він помер. Дружина покійного каже, що її чоловікові навіть не робили ПЛР-тест і в лікарняних виписках про коронавірус нічого немає.

Після його смерті родина почала відразу вести підготовку до похорону, але, коли їм оголосили діагноз COVID-19, обряд поховання "скоротився".

З лікарні тіло доставили в морг. На кладовищі труну закопували працівники у спецкостюмах, які потім, кинули їх в поховальну яму. До труни також не допустили родичів і священника, і не дозволили провести обряд поховання.

Крім того, з родини стягнули 3 500 гривень за те, що небіжчика привезли з діагнозом "коронавірус".

На Волині чоловіка поховали в мішку і приписали COVID-19 (відео: YouTube)

Своєю чергою лікарі говорять про те, що хоч у чоловіка і був непідтверджений діагноз, у нього була підозра на COVID-19, тому його поховали по відповідному протоколу.

Директор Луцької центральної районної лікарні Сергій Коновал заявив, що останнім часом різко збільшилася кількість інсультів, а коронавірус якраз часто дає ускладнення на згортання крові.

Нагадаємо, інфекціоніст Ольга Голубовська назвала самі небезпечні види коронавірусів.

Раніше в Житомирі від коронавірусу померла педагог, яка перед смертю просила привезти кисень в лікарню.