ua en ru

У Волинській області зробили бордюр з єврейських надгробків (фото)

У Волинській області зробили бордюр з єврейських надгробків (фото) Фото: Бордюри в Горохові (facebook.com/hotlibhesed)

Мер міста пообіцяв розібратися в цьому інциденті

У Волинській області в місті Горохів одну на одній з вулиць замість бордюру встановили єврейські надгробки - мацеви. Про це повідомили на сторінці "Хесед Громада" Facebook.

Єврейська громада отримала інформацію про це і одразу виїхала на місце.

"Вчора (23.04.2018 року) до нас звернулися жителі міста Горохів, який знаходиться в 50 км від Луцька. Вони повідомили, що одна з вулиць міста вимощена єврейськими надгробками і надіслали фото. Сьогодні представники нашої громади, спільно з Volunteer Community виїхали на місце, щоб переконатися в цьому факті. Дійсно на одній вулиці бордюри – це мацеви (надгробки) з єврейського цвинтаря, ми виявили більше 40 штук і думаємо, що це не межа. Ніхто з опитаних нами жителів не зміг сказати як мацеви опинилися на дорозі...", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що мер міста пообіцяв розібратися в цьому інциденті.

У Волинській області зробили бордюр з єврейських надгробків (фото)Скріншот (facebook.com/hotlibhesed)

У Волинській області зробили бордюр з єврейських надгробків (фото)У Волинській області зробили бордюр з єврейських надгробків (фото)У Волинській області зробили бордюр з єврейських надгробків (фото)У Волинській області зробили бордюр з єврейських надгробків (фото)У Волинській області зробили бордюр з єврейських надгробків (фото)Фото: у Горохові встановили бордюри з єврейських надгробків (facebook.com/hotlibhesed)

Нагадаємо, що в Україні знову починають білити бордюри і стовпи вапном, незважаючи на те, що ще в 2006 році така практика була заборонена.