ua ru

У Волинській області закохані один за одним покінчили життя самогубством

У Волинській області закохані один за одним покінчили життя самогубством Фото: Віталій (tsn.ua)

Дівчина не пережила смерть коханого

У Вінницькій області один за одним пішли з життя закохані. Спочатку покінчив життя самогубством 20-річний військовий контрактник Віталій. Його мати виявила повішене тіло сина у дворі. А через три дні повісилася кохана бійця 16-річна Діана. Про це повідомляє ТСН.

"Хлопець він був хороший. Служив у 14-ї ОМБр. Йому 18 серпня повинен був виповнитися 21 рік, а його дівчині Діані повинно було б бути 17 років у вересні. Вона вже випустилася зі школи, він був з нею на випускному. Діана, як закінчила школу, вирішила вступати до військового училища, здається Львівської області. Їй вже прийшло два листа про прийняття, а він ніяк не міг прийняти, так вони любили один одного. Він думав, що вона поїде, то він їй стане непотрібним, і просто не міг цього пережити. Тому що йому треба було б залишитися тут в 14-ій бригаді, а вона поїхала", – розповіла мати бійця Людмила.

Українець зовсім не пив і був працьовитим.

"Всі його любили тут у селі і стільки друзів було у нього. Вони з Діаною завжди ходили разом під руку. Я ще казала тоді: "Ой, діти, швидше за ваше весілля буде вся та ваше навчання". А ось він просто не зміг пережити, що вона покине його і поїде вчитися", – зі сльозами на очах каже мати.

Напередодні трагедії, Віталій прийшов додому ввечері, хоча з Діаною вони завжди гуляли допізна. Він прийшов і закрився в кімнаті. Вже вранці його знайшли повішеним.

"Сусідка прийшла до нас малину полоти і каже, що наш хлопчик повісився. Ми тоді не знали, що до чого і з-за чого могло таке статися. Приїхала потім швидка, поліція, військова прокуратура і тоді вже з'ясували хто, кому і навіщо телефонував вночі", – розповіла Людмила.

Мати померлого додає, що тоді прибігла Діана, впала йому на груди і почала кричати, що це все з-за її матері, так як та відмовилася її пустити до нього вночі, щоб попрощатися.

Вона на похоронах коли була, забрала його портрет, поставила у себе в кімнаті і написала свою передсмертну записку: "Вибачте, мамо, я йду до улюбленого. Я тебе дуже люблю, але без нього жити не можу. Поховай мене в випускну сукню у нього". І всі, в хліві і повісилася", – зазначила Людмила.

За її словами, на це ще вплинула смерть бабусі Діани, яка померла днями, оскільки "не витримала катувань своєї внучки". Всі були шоковані, у молодої дівчини була подвійна трагедія, тому вона просто не витримала.

Нагадаємо, що в Одеській області попрощалися з 23-річною учасницею АТО.