"Смерділо "русскім міром": у Києві облили зеленкою і фекаліями спонсора "Безсмертного полку" (фото і відео)

"Смерділо "русскім міром": у Києві облили зеленкою і фекаліями спонсора "Безсмертного полку" (фото і відео)
Колаж РБК-Україна

Активісти напали на керівника Російського центру науки і культури

У Києві в середу, 9 травня, в День перемоги над нацизмом у Другій світовій, невідомі облили зеленкою і фекаліями керівника Російського центру науки і культури в Києві Костянтина Воробйова. Відео після інциденту опублікував волонтер Родіон Шовкошитний на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

За його словами, патріоти завадили російському дипломату вчасно прибути на організовану з його участю акцію "Безсмертний полк".

"Це директор Росспівробітництва в Україні Воробйов, російський шпигун, тобто дипломат. Прилетів з Майорки "святкувати перемогу" в Києві. Спонсор "Безсмертного полку", як раз туди і збирався. Я абсолютно випадково опинився поруч. Сидів собі в машині, читав філософські трактати німецьких класиків, як раз по радіо грала композиція групи Пирятин - Арта. Раптом щось сталося, підлітають якісь невідомі патріоти, команда добра і радості, С14, і зеленкою його, і гівном його", - розповів волонтер.

"Я людина вихована, прикрутив радіо, відклав трактат, зняв пенсне. Вийшов перепитати, чи все в порядку. Сьогодні "безсмертний полк" буде смердіти як ніколи раніше", - додав він.

 

Це директор "россатруднічєство в Україні" Варабйов, російський шпигун, тобто дипломат. Прилетів з Майорки попраздновать Побєду в Києві. Спонсор бессмєртнага полка, якраз туди і збирався. Я зовсім випадково опинився поруч. Сидів собі в машині, читав філософські трактати німецьких класиків, якраз по радіо грала композиція гурту Пирятин - Арта. Аж раптом щось сталосі, підлітають якісь невідомі патріоти, команда добра і радості, С14 - і зеленкою його, і гівном його. Я людина вихована, прикрутив радіо, відклав трактат, зняв пенсне. Вийшов перепитати, чи все в порядку. Сьогодні бєсмєртний полк смердітиме як ніколи раніше

Опубліковано Rodion Shovkoshytnyi 8 травня 2018 р.

Відео: Зеленка і фекалії (facebook.com/rodion.shovkoshytnyi)

На сторінці волонтера Романа Синіцина також опубліковано фото дипломата в зеленці і фекаліях.

"Команда радості і добра та Січ прогулюючись Подолом побачила зеленого керівника Росспівробітництва, від якого дуже смерділо "русскім міром". Останній збирався на "Безсмертний полк", але передумав", - зазначив Синіцин.

"Смерділо "русскім міром": у Києві облили зеленкою і фекаліями спонсора "Безсмертного полку" (фото і відео)"Смерділо "русскім міром": у Києві облили зеленкою і фекаліями спонсора "Безсмертного полку" (фото і відео)"Смерділо "русскім міром": у Києві облили зеленкою і фекаліями спонсора "Безсмертного полку" (фото і відео)
 

Фото: Дипломат (facebook.com/romabra)

"Смерділо "русскім міром": у Києві облили зеленкою і фекаліями спонсора "Безсмертного полку" (фото і відео)

Скріншот поста (facebook.com/romabra)

"Смерділо "русскім міром": у Києві облили зеленкою і фекаліями спонсора "Безсмертного полку" (фото і відео)

Скріншот поста (facebook.com/rodion.shovkoshytnyi)

Раніше в мережі вказали на небезпеку акції "Безсмертний полк" для України.

Хайп-таксі # 21: що для вас 9-е травня (відео: РБК-Україна)

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся