ru ua

"Ось воно - українське щастя": Дмитро Ярош поділився зворушливим фото з онуками

"Ось воно - українське щастя": Дмитро Ярош поділився зворушливим фото з онуками Фото: Дмитро Ярош (facebook.com/dmytroyarosh)

Політик розповів, як "круто бути тричі дідом"

Український громадсько-політичний діяч націоналістичного спрямування, лідер "Правого сектора" у 2013-2015 роках, народний депутат Дмитро Ярош поділився зворушливим сімейним фото, на якому він зображений зі своїми онуками. Знімок політик опублікував на своїй сторінці в Facebook.

Дмитро святкував день народження своєї внучки Софійці, якій виповнився один рік.

"Ось воно - українське щастя": Дмитро Ярош поділився зворушливим фото з онукамиФото: Дмитро Ярош з онуками (facebook.com/dyastrub)

"Ось воно - українське щастя. Моїй онучці Софійці, 1 рік. Назар і Устимко святкують разом з нами. Круто бути тричі дідом. З Днем народження, Софійко! У тебе, онучко, буде Україна. P. S. Ледве зловили кадр", - написав він.

"Ось воно - українське щастя": Дмитро Ярош поділився зворушливим фото з онуками

Скріншот поста (facebook.com/dyastrub)

У Ярош є ще два онуки – Назар і Устимко.

Користувачі соцмережі привітали нардепа з іменинницею.

"Ось воно - українське щастя": Дмитро Ярош поділився зворушливим фото з онуками

Скріншот коментарів (facebook.com/dyastrub)

Про особисте життя Дмитра Яроша відомо мало. Одружений, разом з дружиною Ольгою має двох дочок: Анастасію та Ірину, сина Дмитра. Навесні 2014 р. дочка Дмитра Анастасія народила сина, якого назвали Назар.

Зять, колишній керівник івано-франківського осередку "Правого сектора" Василь Абрамів у січні 2016 р. був оголошений в розшук МВС у справі про хуліганство.

Нагадаємо, що Ярош різко звернувся до так званих активістам, які постійно підбурюють народ.