ua en ru

Обурливий інцидент з бійцем АТО в Харкові розлютив українців

Обурливий інцидент з бійцем АТО в Харкові розлютив українців Фото: Шеврон (Владимир Гонтар/УНІАН

Хлопці, які пройшли пекло на передку, опиняються в мирних містах нікому не потрібні

У Харкові на автовокзалі у воїна АТО виникли несподівані проблеми з придбанням квитка на автобус, незважаючи на те, що він був заброньований. Про це повідомила на сторінці Facebook Карина Ібрагімова.

"Йде четвертий рік війни. Хлопці, які пройшли пекло на передку, опиняються в пеклі мирних містах, нікому не потрібні і не захищені. Ранок 6:30 на автовокзалі в місті Харкові був заброньований квиток, компанія "Автолюкс" безпосередній перевізник. Квиток є і, звичайно, ми можемо його придбати. У вас тут УБД? Немає квитків, всі продані, йдіть подалі до диспетчера, до представника", - повідомила Ібрагімова.

За її словами, питання з квитком вдалося вирішити лише після втручання поліції.

"Скільки це свинство буде тривати? Чому цим ніхто не займається? Чому хлопців відфутболюють колом? Скільки цих кам'яних стін нам треба пробити, що б закон запрацював? Чому винних немає і не покарані? Чому щоб придбати квиток за УБС треба забруднитися брудом цих бариг, покласти купу нервів, стати хворими на голову?" - обурилася дівчина.

За її словами, не допоміг вирішити проблему і заступник голови Харківської обласної спілки ветеранів АТО Юрій Корсунов.

"Дивно, дві жінки намагалися хоч якось посадити бійця, а він сором'язливо відвів погляд. Як тільки потрапляємо до годівниці забрало падає? І про патріотизм, про конкретні справи допомоги забуваємо? Соромно, соромно до огиди за байдужість чинуш" - зазначила Ібрагімова.

Користувачів соцмережі обурила така поведінка перевізників.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/ruzanna.var

Нагадаємо, що у Львівській області скоїв самогубство відомий ветеран АТО.