ru ua

Лікарі стверджують, що в Трампа є ознаки страшної хвороби

Лікарі стверджують, що в Трампа є ознаки страшної хвороби Фото: Дональд Трамп (un.org)

Хвороба може відбитися на його розумових здібностях

Британський доктор Форд Вокс заявив, що у президента США Дональда Трампа є ознаки слабоумства. Про це повідомляє "Оглядач" з посиланням на The Daily Mail.

За його словами, Дональд Трама відчувати дегенеративні захворювання головного мозку, такі як предеменция.

Д-р Форд Вокс написав довгий аналіз для Stat News, вказавши різні моменти в президентстві Трампа, які, на його думку, показують натяки на погане неврологічний стан.

Тривожними симптомами він вважає протиріччя американського лідера самому собі, маячні висловлювання, забудькуватість на церемонії підписання важливих документів.

Тим не менш, доктор відхиляє десятки діагнозів від медичних працівників, які стверджують, що Трамп був психічно хворим раніше.

Вокс утримується від безпосередньої діагностики Трампа, він наполягає на тому, що "було б розумно, щоб президент був перевірений на наявність проблем головного мозку".

Нагадаємо, що Дженніфер Лоуренс заявила, що хотіла б зустрітися з Дональдом Трампом, щоб виплеснути йому в обличчя келих мартіні.

"Я хотіла б зустрітися з ним. У мене заготовлена хороша мова для нього, і вона закінчується моментом, коли я виливаю йому в обличчя келих мартіні. Мені є, що сказати їм всім", - сказала зірка. Також Лоуренс розповіла про те, що відчувала, коли їй вручили премію "Оскар" у 2013 році за головну роль у фільмі "Мій хлопець — псих".

Також повідомлялося, що президент США Дональд Трамп і його дружина Меланія під час свого візиту до Південної Кореї викликали своїм раптовим вчинком невдоволення громадськості.

Меланія і Дональд прибули до Сеула, де їх зустріли президент Мун Джэин і його дружина Кім Джонсук. І ось, коли лідер США і його дружина йшли по червоній доріжці, Трамп раптом вирішив поцілувати Меланію.