Ворожий кріп: у Москві намагалися влаштувати бойкот польським продуктів

STYLERLIFE        20.11.2016 - 14:07
Фото: Виявлені в супермаркеті приправи з наклейками (twitter.com)
Фото: Виявлені в супермаркеті приправи з наклейками (twitter.com)

Журналістка опублікувала фото фальшивих етикеток на популярних приправах

Співробітниця радіостанції "Ехо Москви" Світлана Ростовцева влаштувала всеросійський переполох, коли опублікувала у соцмережі фото нібито знайдених їй в московському супермаркеті "Пятерочка" приправ з позначкою про ворожість їх країн-виробників по відношенню до Росії. І хоча незабаром зазначені фото автором були видалені, їх встигли розтиражувати в Facebook і Twitter.

Фото: Скрін-шот запису в Тwitter колеги Ростовцевій (twitter.com)

X5 Retail Group, якій належить мережа "Пятерочка", офіційно відхрестилися від виготовлення таких етикеток на упаковках.

"Ми не маємо ніякого відношення до подібних написів. Компанія не може відповідати за подібні хуліганські дії покупців", – зазначив представник Х5 Retail Group.

Тим не менш Матвій Ганапольський написав колонку, де підтвердив ворожість Польщі, де знаходиться компанія-виробник приправи.

"Не складно здогадатися, що це такий подвійний натяк: одна частина натяку про те, що на Україні існують такі самі наклейки про Росію — ти можеш зайти в супермаркет і побачити на якісь товари або подібну запис або скромний прапорець — прапор РФ. При цьому, самі товари не заборонені до продажу, просто ти сам вибираєш, купувати товари з Росії, або вибрати подібний, але з іншої країни. Так ось, якщо б у "Пятерочке" був просто прапорець України або Україна згадувалася б, то не було б ніяких питань. Росія і Україна воюють, це правда, тому не купувати продукти з країни – твого супротивника, в цьому немає нічого дивного. Але ні, фірма Kamis – це поляки, так що, тут випад не в адресу України, а на адресу Польщі", – написав журналіст.

В даний час журналістка, яка спровокувала скандал, ситуацію не коментує.

Нагадаємо, раніше спікер російського МЗС Марія Захарова прямо звинуватила Польщу у ворожості по відношенню до РФ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся