ru ua

"Все одно він - людина": бійці АТО винесли тіло ворога, ризикуючи власним життям

"Все одно він - людина": бійці АТО винесли тіло ворога, ризикуючи власним життям Фото: Бійці АТО (dpsu.gov.ua)

Територія, з якої довелося пробиратися військовим, була замінована

Ціною свого життя бійці АТО винесли тіло ворога на донецькому напрямку в сірій зоні. Про це повідомляє "Військове телебачення України" на каналі в YouTube.

"Герої не вмирають - вмирають вороги. А до мертвих ворогів українці ставляться з повагою... Навіть ризикуючи власним життям", - сказано в підписі до ролика.

Відео: Бійці АТО винесли тіло супротивника (youtube.com/Військове телебачення України)

Забирати тіло військовим довелося з замінованій території.

"Ми не нелюди, які залишають людей. Навіть якщо це ворог, все одно він - людина, яку треба забрати. Є у нього сім'я, діти. Супротивник, але все одно людина. З мертвого вже не запитаєш", - зазначив один з бійців АТО.

Раніше у мережі показали незвичайного українського "бійця" з Авдіївки.

На передовій біля Авдіївки "воює" незвичайна "бойова одиниця" - пес з позивним Паштет. Відзначається, що за розмірами Паштет "тягне", хіба що, на бойову половинку, але, за характером, в ньому, як мінімум, дві бойові одиниці.

"Коли Паштет прийшов до нас, у нього були одні кістки та шкіра. Їв "порожню" перловку, ледь не відгризаючи руки. А тепер малюк відростив собі боки, і верне носа навіть від тушонки", - кажуть АТОшники.

Паштет нікуди не відпускає воїнів без супроводу, перевіряє міцність маскувальних сіток і ворожі винищує ДРГ мишей і щурів, які проникають в бліндажі.