ua en ru

"ЗСУ проти хейтерів": реакція АТОшників на коментарі в соцмережі (відео)

"ЗСУ проти хейтерів": реакція АТОшників на коментарі в соцмережі (відео) Кадр з відео (facebook.com/backandalive)

Військові дали відсіч користувачам

Волонтери продемонстрували реакцію військових, які захищають Україну від окупантів в зоні АТО, на коментарі користувачів соцмережі. Відповідне відео опубліковане на сторінці благодійного фонду "Повернись живим" у Facebook.

"Він сидить у бліндажі і ловить слабеньку мережу. Ще годину тому тут, на передовій донбаського фронту, був обстріл та бій, а тепер все затихло. Все, окрім його думок", - відзначили автори публікацї.

"Він вже написав мамі, що все гаразд. А тепер гортає стрічку Facebook, посміхається веселим фотографіям друзів і нахмурює брови, читаючи деякі коментарі під постами волонтерів. "Я втомився від війни", "Донецьк та Луганськ вже не повернути", "підтримуєш армію – підтримуєш війну", "у ЗСУ всі тільки й роблять, що п’ють", - пишуть так звані хейтери – люди, яким, звісно, все видніше зі своїх диванів та зручних крісел", - додали в спільноті.

"Він обурений. Але стримує емоції і ані слова не відповідає коментаторам. На фронті у нього є набагато більш важливіші справи. Він у бліндажі, щоб навіть хейтери могли спати спокійно", - розповіли автори.

"Ми відзняли реакції військових на реальні коментарі у соцмережі. З міркувань безпеки не показуємо імена всезнаючих коментаторів, проте, передаємо їм привіт і заявляємо: це – перший ролик із циклу "ЗСУ проти хейтерів", - розповіли на сторінці фонду.

ЗСУ проти хейтерів

Він сидить у бліндажі і ловить слабеньку мережу. Ще годину тому тут, на передовій донбаського фронту, був обстріл та бій, а тепер все затихло. Все, окрім його думок. Він вже написав мамі, що все гаразд. А тепер гортає стрічку Facebook, посміхається веселим фотографіям друзів і нахмурює брови, читаючи деякі коментарі під постами волонтерів. «Я втомився від війни», «Донецьк та Луганськ вже не повернути», «підтримуєш армію – підтримуєш війну», «у ЗСУ всі тільки й роблять, що п’ють», - пишуть так звані хейтери – люди, яким, звісно, все видніше зі своїх диванів та зручних крісел. Він обурений. Але стримує емоції і ані слова не відповідає коментаторам. На фронті у нього є набагато більш важливіші справи. Він у бліндажі, щоб навіть хейтери могли спати спокійно. Ми відзняли реакції військових на реальні коментарі у соцмережі. З міркувань безпеки не показуємо імена всезнаючих коментаторів, проте, передаємо їм привіт і заявляємо: це – перший ролик із циклу «ЗСУ проти хейтерів». А подарувати армійцям святковий настрій та допомогти придбати для 54-ї окремої механізованої бригади тепловізійний приціл Pulsar Trail XQ50, який коштує 105 200 грн, можна тут: https://goo.gl/kfxdah Alexey Ischenko Olexandr Bereguliak Oleksiy Kondakov Olga Omelyanchuk Фонд "Повернись живим"

Опубліковано Повернись живим 29 грудня 2017 р.

Відео: Реакція військових на коментарі у соцмережі (facebook.com/backandalive)

Зокрема у коментарях написали, що "солдати заробляють на війні".

"Що вони собі заробляють – геморой?" – відповів військовий.

"А подарувати армійцям святковий настрій та допомогти придбати для 54-ї окремої механізованої бригади тепловізійний приціл Pulsar Trail XQ50, який коштує 105 200 грн, можна тут", - відзначили в спільноті.

До речі, в Житомирі неадекватний водій виштовхав пенсіонера з маршрутки.