ua en ru

"Ви раб Москви": нардепи від "Свободи" і "Оппоблока" влаштували істерику в прямому ефірі

"Ви раб Москви": нардепи від "Свободи" і "Оппоблока" влаштували істерику в прямому ефірі Фото: Андрій Іллєнко (rada.gov.ua)

Депутат вилив на колегу воду і назвав його "муд*ком"

Народні обранці влаштували в прямому ефірі скандал. Позафракційний депутат від ВО "Свобода" Андрій Іллєнко запитав нардепа від "Оппоблока" Миколу Скорика, чи вважає він Росію агресором. Скорик назвав Іллєнко провокатором і "примітивним націоналістом". Після словесної перепалки у прямому ефірі телеканалу Zik, Іллєнко виплеснув на Скорика воду зі склянки і покинув студію. Відповідне відео опубліковане в YouTube.

"Складіть мандат! Ви не народний депутат України, а раб Москви, холуй. Ви не можете, навіть, сказати, що Росія – це агресор. Ви працюєте на агресора, ви – п'ята колона, яка знищує Україну. І тільки тому, що влада зараз з вами домовилася, вона вас не чіпає!" – заявив Іллєнко (c 4:30 хвилини).

Відео: Скандал Іллєнко та Скорика (YouTube/Телеканал ZIK)

Скорик заявив, що Іллєнко додає телеканалу рейтингів і каже незаконні речі.

"Ви згадайте свого Януковича, якому ви дупу лизали", - кричав Іллєнко.

Скорик у відповідь зазначив, що така поведінка не прикрашає народного депутата і порадив Іллєнку "засунути собі свої запитання знаєте куди".

За образливу фразу в свою адресу Іллєнко вилив на Скорика воду і заявив, що "не хоче перебувати з цим м*даком в одній студії".

До речі, у Росії стався гучний скандал в прямому ефірі через збитого "Боїнга" на Донбасі.