ua en ru

"Вибирати потрібно не зоопарк": доктор Комаровський "проїхався" по деклараціях чиновників

"Вибирати потрібно не зоопарк": доктор Комаровський "проїхався" по деклараціях чиновників Фото: Доктор Комаровський (Віталій Носач РБК-Україна)

На думку медика, люди повинні вибирати собі нових політиків

Відомий український медик Євген Комаровський розкритикував декларації, які подали українські чиновники і політики. Про свою точку зору він розповів в інтерв'ю на телеканалі NewsOne.

"Я цю історію з "електронної печерою Аладіна" сприймаю виключно з ухилом в психіатрію. Величезна кількість відвідувачів зоопарку раптом дізналася, що у хижаків є зуби. Та все це чудово знали. Тому мене більше дивує реакція суспільства", – сказав Комаровський.

"Тому треба приймати рішення і вибирати нормальних. Вибирати потрібно не зоопарк. Т. е. медикаментозно це вже не лікується, тут тільки допоможе ампутація. Просто є частина суспільства, яка однозначно не в змозі повести народ у правильному напрямку. Вижити й заробити в цій країні хоч що-то чесним шляхом може менше одного відсотка людей. І такі люди не підуть в цей зоопарк, там неможливо знаходиться. Я маю гіркий досвід проводжати друзів "туди" і бачу, як адекватні люди, переступаючи поріг зоопарку під назвою Верховна Рада, стають психічно хворими. Зберегти там здоровий глузд абсолютно неможливо. На це йде близько шести місяців, якщо стійка психіка, або три-чотири тижня інкубаційного періоду – і ти такий же, як всі", – заявив медик.

Як раніше повідомлялося, луганський суддя задекларував нове житло в Іспанії.