Як вибрати охоронне агентство: підводні камені Служб безпеки

Фото: Служба безпеки "Сіріус"
Фото: Служба безпеки "Сіріус"

Якщо у вас немає досвіду у виборі Служби безпеки, вам варто ознайомитися з можливими ризиками

На правах реклами

Вибір агентства – далеко не найлегша завдання, особливо для людини, що не має досвіду в цьому напрямку.

При виборі такого агентства може бути кілька підводних каменів.

1. На даний момент в охоронних фірмах практично всі співробітники - це колишні військовослужбовці чи працівники міліції. Але колишні співробітники бувають різні. Це може бути, як професіонал у повному розквіті сил, так і чоловік за 50, у якого є досвід, але вже не вистачає фізичної витривалості. Потрібно постаратися з'ясувати, що являють собою співробітники у фірмі, якій ви вирішили довірити свою безпеку.

2. Економічні особливості. Далеко не кожна фірма може собі дозволити утримувати дійсно професіоналів, забезпечуючи їм пристойний дохід. Тим більше, містити пристойну матеріальну базу, починаючи від одягу і закінчуючи власною пультової системою, яка дуже дорога в експлуатації. Підсумок – конкурентна заробітна плата, низький професіоналізм, пенсіонери-співробітники і відсутність матчастини. Рішення – вибирати дрібні фірми сенсу немає. У них просто немає можливості вас захистити, і у разі виникнення проблеми, дрібна фірма буде просто підключати фірму більш солідну. Тому, краще відразу укласти договір з солідною фірмою і не зв'язуватися з посередниками.

3. Дешевизна послуг. Охорона не може коштувати дешево. Тому що люди, які забезпечують безпеку, повинні отримувати відповідну рівнем ризику і професіоналізму зарплату.

Звичайно, є винятки. Собівартість послуг пультової охорони у кожній охоронної компанії різна і залежить від кількості об'єктів, що охороняються.

Наприклад, велика охоронна корпорація "Сіріус", за рахунок дуже великої кількості об'єктів, що охороняються може собі дозволити охороняти клієнтів порівняно недорого. Так само "Сіріус", без шкоди для матеріально-технічної бази, займається спонсорством і добродійністю, підтримує вітчизняний спорт.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся