ru ua

Вимкнув телефон і не виходив на зв'язок: в суді розповіли, як підозрюваний у ДТП в Харкові намагався сховатися

Вимкнув телефон і не виходив на зв'язок: в суді розповіли, як підозрюваний у ДТП в Харкові намагався сховатися Фото: ДТП в Харкові (Бобок Сергій/УНІАН)

Раніше чоловік проходив у справі як свідок смертельної аварії

Підозрюваний в ДТП в Харкові водій Volkswagen Touareg Геннадій Дронов вимкнув телефон і перестав виходити на зв'язок, коли дізнався, що його будуть допитувати. Про це заявив слідчий Ігор Волков, виступаючи в суді, передає "Город Х".

Він розповів, що ще будучи в статусі свідка, Дронов перешкоджав проведенню досудового розслідування.

"Дізнавшись про те, що його будуть допитувати, Дронов ліг в "швидку". Після виписки вимкнув телефон і позбавив можливості проводити з ним слідчі дії, сховавшись в іншій лікарні. Адвокат також приховував підзахисного і лише 6 листопада назвав його місце знаходження. За місцем реєстрації Дронов не проживає і де живе - слідству невідомо", - зазначив слідчий.

Волков вважає, що оскільки Дронов багата людина, то має можливість впливати на свідків.

Однак адвокат Дронова Сергій Перепелиця заявив, що той не переховувався і не ухиляється від слідства, втім, його ніхто не викликав.

"Чи є матеріалах клопотання хоч одна повістка про виклик (до участі в слідчих діях)? Така повістка відсутня!" - додав Перепелиця.

До речі, водій Volkswagen виступив з промовою в суді у справі ДТП в Харкові.

Відзначимо, що засідання з обрання запобіжного заходу підозрюваному у ДТП Дронову триває вже кілька годин. Дронов раніше проходив у цій справі як свідок.