ua en ru

"Випала з авто": мережу обурила жінка, яка в неадекватному стані сіла за кермо

"Випала з авто": мережу обурила жінка, яка в неадекватному стані сіла за кермо Фото: П'яна жінка (facebook.com/KyivOperativ)

Жінку у стані сильного алкогольного сп'яніння госпіталізували

У Києві на Виноградарі стався кричущий випадок. П'яна жінка в неадекватному стані зі своєю подругою керувала автомобілем. Інцидент зафіксували на проспекті Правди. Свідок події описав все на сторінці "Київ Оперативний" в Facebook.

"Живу на проспекті Правди. Бачу, близько 64 номери по пішохідній зоні пливе це "корейське диво", №AA3008CP. За кермом була ця леді (фото додаю), поруч з нею - теж така. З першого погляду зрозумів, що з ними щось не так: жестикуляція, міміка, скляний погляд і т. д. Працюю травматологом, розумію, про що кажу. Зупинилися вони прямо біля входу на дитячий майданчик. Як тільки почали виходити - "походон" видав моментально. Викликаю "копів", в двох словах пояснюю ситуацію. І хоча всі тут, у фейсбуці, постійно скаржаться, що довго їдуть - на мій виклик приїхали досить швидко і як раз в той момент, коли дами почали їхати", -сказано в повідомленні.

За словами свідка, п'яні жінки обурювалися, що їх зупинили, але при цьому одна з них просто випала з машини, коли приїхали "копи".

"Дами дуже обурилися, що їх зупинили. Водій хотіла вийти і щось пояснити полісменам, але випала з машини. Перегар - труба, як від старих алкашів. Встати відмовлялася, допомога "копів" не допомогла - потім знову всілася. Потім почала виключатися, просто засипати на асфальті. Викликали швидку, яка констатувала настільки сильне алкогольне сп'яніння, що довелося госпіталізувати", - написали на сторінці.

"Випала з авто": мережу обурила жінка, яка в неадекватному стані сіла за кермо

Скріншот (facebook.com/KyivOperativ)

"Випала з авто": мережу обурила жінка, яка в неадекватному стані сіла за кермо"Випала з авто": мережу обурила жінка, яка в неадекватному стані сіла за кермо"Випала з авто": мережу обурила жінка, яка в неадекватному стані сіла за кермоФото: Інцидент на Виноградарі (facebook.com/KyivOperativ)

Користувачі мережі обурені п'яною жінкою, яка сіла в такому стані за кермо.

"Чиєсь життя врятували", - написала Олена Хозар.

"Молодець, що не пройшов повз! Хто знає, чим би все закінчилося, якби вони поїхали!" - прокоментував Сергій Сарган.

"Що у неї в житті могло трапиться такого, коли багато пенсіонерів просто голодують. Тут як раз випадок "зажерлась", - написала Євгенія Александрова.

"Випала з авто": мережу обурила жінка, яка в неадекватному стані сіла за кермо

Скріншот коментарів (facebook.com/KyivOperativ)

Як раніше повідомлялося, у Києві водій збив дитину на пішохідному переході.