ua en ru

Виселили з підвалу: в Одесі двірник-нелегал замерз на смерть

Виселили з підвалу: в Одесі двірник-нелегал замерз на смерть Фото: Двірник (УНІАН)

Чоловік підмітав територію в обмін на життя в підвалі

В Одесі замерз насмерть двірник, який нелегально працював та був виселений з підвалу житлового будинку. Про це повідомляє "Думська".

Олександр, якому на вигляд близько 35 років, нелегально працював у ЖКС "Хмельницький". Він підмітав відведену йому територію в обмін на можливість жити в підвалі.

Кілька тижнів тому чоловік отримав травму ніг, через що практично втратив можливість пересуватися. В результаті в ЖЕКу почали вимагати, щоб він звільнив підвал, оскільки більше не може виконувати свої обов'язки

Виселили з підвалу: в Одесі двірник-нелегал замерз на смертьВиселили з підвалу: в Одесі двірник-нелегал замерз на смертьВиселили з підвалу: в Одесі двірник-нелегал замерз на смерть

Фото: Загинув чоловік (dumskaya.net)

Мешканці будинку розповіли, що Олександр був спокійною і сумирною людиною, відповідально підходив до роботи, не був алкоголіком, але іноді міг випити.

За словами мешканців, 22 листопада чоловіка виселили з підвалу і заварили двері. Весь день Олександр провів у дворі, а вночі люди допомогли йому спуститися в підвал, до завареної двері. Вранці його знайшли мертвим.

Вранці медики констатували смерть чоловіка та поїхали з місця інциденту. Поліція приїхала близько першої години, після чого тіло загиблого забрали в морг.

Редакція видання звернулася в ЖЕК, проте начальника не було на місці.

"Хто ж вам скаже, що це за людина, якщо ви навіть його прізвища не знаєте? Тим більше, що він працював нелегально. Скільки їх таких є, самі мешканці скаржаться, пишуть, щоб їх виселили. Ми просто не маємо права селити в приміщенні нелегального працівника. Це просто неможливо!" – повідомила співробітник ЖЕКу.

Пізніше журналісти з'ясували, що судово-медична експертиза не виявила у померлого Єрошина Олександра ознак переохолодження.

Причиною смерті чоловіка став міліарний туберкульоз легень. Ніч на вулиці, на думку журналістів, наблизила летальний результат. Зазначається, що при своєчасній госпіталізації чоловіка могли врятувати.

До речі, у мережі попередили про нові шахраїв "з ЖЕКу".