ua en ru

Вийшов, щоб його побачили: прикарпатця від смерті врятував власний кінь

Вийшов, щоб його побачили: прикарпатця від смерті врятував власний кінь Фото: кінь (pixabay.com/JACLOU-DL)

Чоловік не пам'ятав, як опинився серед поля в снігу

В Івано-Франківській області, поблизу селища Глибока сталася нетипова історія за участі коня і його господаря. Про це повідомляють у патрульній поліції області.

Місцеві патрульні їхали однією з польових доріг, здійснюючи звичайний вечірній об’їзд і раптом побачили на узбіччі покинутого коня. Правоохоронці здивувались, хто міг залишити тварину в таку холодну погоду вночі на вулиці і вийшли, щоб розібратися в ситуації.

Вийшов, щоб його побачили: прикарпатця від смерті врятував власний кінь

Скріншот сторінки facebook.com/ivanofrankivskpatrolpolice

Господаря кобили знайшли не далеко від дороги. Він лежав на полі і був близький до смертельного переохолодження. Зі слів патрульних, чоловіка вже добряче притрусило снігом. А враховуючи, які зараз холодні морозяні ночі, то власник коня, тай сам кінь могли просто замерзнути до ранку, посеред цього поля.

Вийшов, щоб його побачили: прикарпатця від смерті врятував власний кіньКобила Мишка (фото: www.facebook.com/ivanofrankivskpatrolpolice)

Вийшов, щоб його побачили: прикарпатця від смерті врятував власний кіньКобила Мишка (фото: www.facebook.com/ivanofrankivskpatrolpolice)

При подальшому огляді сплячого чоловіка виявилося, що він добряче хильнув алкоголю і холоду ймовірно не відчував. Коли вдалося трішки привести його до тями, той нічого не пам’ятав і не знав, як він опинився в цьому місці.

Правоохоронці відвели чоловіка з конем в село, де він вже зміг зорієнтуватися в місцевості і вказати на свій дім.

Кобила Мишка

Кобила Мишка - героїня вечора. Привернувши до себе увагу патрульних у селі Глибока, кобила врятувала і власника. П'яного чоловіка патрульні знайшли у полі - його уже присипало снігом. #ifpolice #патрульнаполіція #поліціяфранківська

Опубліковано Патрульна поліція Івано-Франківської області 24 лютого 2018 р.

Кобила Мишка (відео: www.facebook.com/ivanofrankivskpatrolpolice)

Врятував чоловіка ряд факторів, це і тварина, котра відійшла від господаря і стала посеред дороги в видимій зоні, і правоохоронці, котрі так вчасно проїжджали повз.

Нагадаємо, хоробрий пес врятував жителів Авдіївки від замінованого російського дрона.