"Витягнув на характері": Сергій Куліш приніс Україні першу медаль Олімпіади

"Витягнув на характері": Сергій Куліш приніс Україні першу медаль Олімпіади Фото: Сергій Куліш (facebook.com)

У срібній дуелі 23-річний українець перестріляв росіянина і завоював сьому медаль у кульовій стрільбі в історії нашої країни

Українець Сергій Куліш став срібним призером Олімпіади в Ріо-де-Жанейро в стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 м. Наш спортсмен завоював медаль, показавши у фіналі результат 204,6.

Як пише видання XSPORT.uaСергій деякий час лідирував, потім був змушений боротися за бронзу з представником Індії Абхинавом Бінду. Була призначена перестрілка, в якій Сергій заробив 10,5 очка, а суперник - 10.

"У боротьбі за місця в топ-трійці Куліш перестріляв росіянина в срібній дуелі. До результату італійця Никколы Кампріані Сергій не дотягнув - але це був Олімпійський рекорд фінальних змагань у стрільбі з пневматичної гвинтівки", - пише видання.

"Витягнув на характері": Сергій Куліш приніс Україні першу медаль Олімпіади"Витягнув на характері": Сергій Куліш приніс Україні першу медаль Олімпіади"Витягнув на характері": Сергій Куліш приніс Україні першу медаль Олімпіади"Витягнув на характері": Сергій Куліш приніс Україні першу медаль Олімпіади

Це перша медаль для України на Іграх 2016 і сьома в історії незалежної України в кульовій стрільбі. Ще один представник України в цьому фіналі Олег Царьков посів останнє восьме місце.

До речі, український гімнаст вийшов у фінал Олімпіади.