ru ua

"Вивезла на пустир": зниклу 12-річну дівчинку з Кіровоградської області вбила матір

"Вивезла на пустир": зниклу 12-річну дівчинку з Кіровоградської області вбила матір Фото: Дівчинку знайшли вбитою (РБК-Україна)

Школярку вважали зниклою і шукали кілька днів

Зниклу 12-річну Катерину Добродій з Кіровоградської області знайшли мертвою у вівторок, 12 грудня. В її вбивстві підозрюють мати. Про це повідомив заступник голови Нацполиции В'ячеслав Аброськін на своїй сторінці в Facebook.

Тіло дівчинки знайшли в п'яти кілометрах від дому з численними пораненнями. Ввечері на підставі зібраних доказів поліція затримала матір Катерини за підозрою у вбивстві.

"Вивезла на пустир": зниклу 12-річну дівчинку з Кіровоградської області вбила матір

Скріншот поста (facebook.com/Vyacheslav.Abroskin)

"Усе виявилося банально просто. Чоловік пішов на роботу, по дорозі молодшого відвів дитину в дитсадок. Старша дочка була разом з мамою. Дівчинка просилася залишитися вдома і не йти в школу, а мати навпроти наполягала, щоб і все ж пішла в школу. У підсумку – в пориві раптово виниклої люті мати вбила дитину, а потім вивезла і залишила на пустирі", – розповів Аброськін.

Він повідомив, що слідство збирається провести ряд експертиз, в тому числі і психіатричну.

Нагадаємо, зниклу 12-річну дівчинку з Кіровоградської області знайшли мертвою.

У п'ятницю, 8 грудня, Катерина Добродій пішла до школи та не повернулася.

Коли Катя не прийшла на заняття до репетитора з англійської, батьки забили на сполох. З'ясувалося, що на заняттях у школі її теж не було.

"Вона у мами так просила: мамо, можна я в школу не піду, будь ласка! Мама така у них сувора, каже: я дала їй 20 гривень на дорогу і просто її випхала, змусила йти в школу. І все, дитина пішов – і більше ніяк", - розповіла бабуся дівчинки Надія Гордова.