"Виживає на одну зарплату": львівська суддя "погоріла" на елітному майно

STYLERLIFE        20.09.2016 - 19:52
Фото: Ірина Волоско (vru.gov.ua)
Фото: Ірина Волоско (vru.gov.ua)

За 25 років роботи чиновниця "накопичила" на три величезні будинки, дві машини класу люкс і кілька земельних ділянок

Голова Галицького районного суду Ірина Волоско зуміла придбати своє майно за 25 років роботи на державну служби, і все це на одну лише зарплату, оскільки інших доходів вона не декларувала. Таку інформацію опублікував Prosud, провівши розслідування.

Від початку своєї кар'єри в 1991 році в якості судді Червоноармійського районного народного суду, пані Волоско працювала в різних районних храмах феміди, поки не стала головою Галицького районного суду.

Згідно з деклараціями Волоско за 2013, 2014 і 2015 роки її основним доходом була зарплата, але при цьому майже щорічно її сім'я отримувала матеріальну допомогу. Хоч доходи чиновниці і були скромними, вона примудрилася придбати будинок на 357 кв. м у передмісті Львова, вартістю понад 2 млн грн на тойчас, що підтверджує держреєстр майнових прав і декларація судді.

Фото: Витяг з реєстру нерухомого майна (blog.prosud.info)

Крім цього, Волоско разом з чоловіком володіє новим житловим котеджем на 163,3 кв м, але в декларації записано лише його половина як "інше нерухоме майно". Вартість це котеджу дорівнює 496,5 млн грн.

Фото: Витяг з реєстру нерухомого майна (blog.prosud.info)

На додачу до вже наявної нерухомості сім'я Волоско володіє будинком на 105,9 кв. м, але про нього в держреєстрі відомостей немає, як і про задекларованих Іриною Волоско земельних ділянках площею 15, 9 і 10 соток, втім остання ділянка задекларована як майно сім'ї.

У розпорядженні чиновниці, відповідно до декларації, є ще Mercedes-Benz ML 350 2005 року випуску, який коштує зараз від $16 тис., а у всієї родини, - Toyota Camry 2007 року випуску за $14 тис. Але жоден з автомобілів не зареєстрований на Волоско Ірину Романівну в єдиному державному реєстрі МВС. Зате Toyota Camry, судячи з реєстрації, належить чоловікові чиновниці, Волоско Олегу Тадейовичу. Втім реєстрацію він пройшов лише в червні 2016.

До речі, нещодавно журналісти заспівали про головних корупційних скандалах літа.

On Top