"Я не давав оголошень про продаж": кримчанин виступив проти "викупу" півострова

"Я не давав оголошень про продаж": кримчанин виступив проти "викупу" півострова
Фото: Мацола сподівається, що Крим повернеться (nedaet.org)

"Мені, як кримчанину, який сподівається повернутися у свій, український Крим, як землякові кримських татар, поважає їх історичний вибір, як українцю, який не давав оголошень про продаж малої Батьківщини, хочеться вірити, що Україна продовжить боротьбу за

Політолог і соціальний активіст Денис Мацола вважає, що пропозицію російського політика Ірини Хакамади "заплатити Україні контрибуцію", насправді є спробою "викупити Крим".

“Купувати землю разом з живуть на ній людьми – споконвічна традиція російського освіченого класу. Не варто дивуватися, що Ірина Хакамада, ведуча свій політичний генезис від декабристів і партії кадетів, не бачить в цьому нічого негожого. Скільки б російські ліберали не критикували кремлівський режим за консерватизм і зайву клерикальность, але "духовні скріпи" і традиційні цінності, як ми бачимо, у них спільні", - написав Мацола в колонці на сайті "Крим. Реалії".

"Протестуючи проти анексії Криму "на безоплатній основі" і пропонуючи натомість поширити ринкові відносини на сферу міжнародного права, Ірина Муцуївна ще раз підтвердила свою фанатичну відданість ліберальним ідеям нічим не обмеженого вільного ринку. Де все, на що є платоспроможний покупець, неминуче стає товаром, а такі абстрактні поняття, як "батьківщина", "честь", "гідність", "свобода" і "справедливість", завжди мають цілком конкретний грошовий еквівалент", - заявив активіст.

"А от якщо на кремлівський трон всядуться ідейні послідовники Ірини Хакамади, то вкупі з "нормальним референдумом", "вічною дружбою" і поганим миром, українцям запропонують за півострів значні відступні. І мені, як кримчанину, який сподівається повернутися у свій, український Крим, як землякові кримських татар, поважає їх історичний вибір, як українцю, який не давав оголошень про продаж малої Батьківщини, хочеться вірити, що Україна продовжить боротьбу за Крим, навіть якщо відмова від цієї боротьби буде щедро оплачений. Адже продавати землю з людьми – це неправильно, а наша Революція – це Революція Гідності", - упевнений Мацола.

До речі, французький депутат назвав своїх колег в Криму "путінськими маріонетками".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся