ua en ru

"Я не думала, що так буде": вбивця 17-річної школярки розкрила моторошні подробиці злочину

"Я не думала, що так буде": вбивця 17-річної школярки розкрила моторошні подробиці злочину Колаж РБК-Україна

Причиною жорстокого вбивства дійсно став грошовий борг

Головна підозрювана у вбивстві 17-річної школярки в Житомирській області Любов Олефіренко зізналася в скоєному та розповіла моторошні подробиці злочину.

Про це вона заявила у студії проекту "Один за всіх" на телеканалі "СТБ".

Олефіренко повідомила, що кривдниками було четверо людей, а причиною тому дійсно став грошовий борг.

За словами підозрюваної, під час того, як вони розпивали алкоголь, одна з подруг згадала, що Олена має їй 500 гривень і сказала: "Ходімо вибивати гроші". Після цього вони попрямували до будинку жертви, де і почалося побиття.

"Я не думала, що так буде. Вона багато разів падала. Я піднімала її за волосся, давала ляпаса. А Сергій притулив Лену до цегляної стіни і ударив об неї головою", — розповіла Любов Олефіренко.

"Я не думала, що так буде": вбивця 17-річної школярки розкрила моторошні подробиці злочинуФото: "Один за всіх" (1zavseh.stb.ua)

Одна з нападників запропонувала викликати швидку, але Сергій, у якого вже була судимість, пояснив, що тоді у них з'являться проблеми з законом і перш ніж щось робити, вирішив проконсультуватися зі своїм братом.

Коли той приїхав, дівчину відтягли ближче до дороги, накинули на обличчя куртку і пішли, керуючись тим, що, коли вона проспиться, сама повернеться додому. Однак додому Олена так і не повернулася. Напівжива, вона 8 годин пролежала на вулиці, після чого потрапила в лікарню з серйозними травмами голови, загальним переохолодженням і впала в кому.

Олену Жураховску, прямуючи на електричку, знайшла випадкова перехожа і відразу ж викликала швидку. За її словами, дівчина лежала без свідомості, накрита чорною курткою

У неї діагностували черепно-мозкову травму з крововиливом у мозок, серйозне переохолодження, а також обширну гематому, внаслідок якої відбулося здавлювання мозку. В такому стані на вулиці дівчину залишили помирати її знайомі. А 23 жовтня, так і не прийшовши до тями, вона померла в реанімації.

Нагадаємо, що мати 17-річної Олени Жураховской, яку побили до смерті в місті Малин Житомирської області, дивилася, як над її дочкою вчиняють розправу.