"Я дуже люблю тварин": з'явилися подробиці про житомирському студента-живодера

"Я дуже люблю тварин": з'явилися подробиці про житомирському студента-живодера
Фото: Житомирський студент-вбивця (Facebook/Василь Тьоркін)

Живодер видалив свій аккаунт в соцмережі

У мережі з'явилися подробиці про студента з Житомира Юрія Ваховського, який вбиває бобрів. Як виявилося, він написав автору поста про його злодіяння Василю Тьоркіну. Він стверджує, що вбиті тварини - це не його рук справа, а сам він дуже любить тваринок. Також він попросив Василя видалити пост зі звинуваченнями в його сторону. Про це написав сам Василь Тьоркін у своєму новому пості на Facebook.

Цікаво, що Юрій Ваховський пізніше видалив свій аккаунт, але не почистив листування в іншому пабліці про продаж жиру бобрів.

"Любитель" бобрів. Частина ІІІ. Мені тут цікаве повідомлення прийшло від Юри. Якщо коротко - я типу ні до чого, фото не мої і, як вони потрапили в паблік не знаю. І наостанок - приберіть пост. Судячи з усього, "Ахотнегу" починає припікати...за це спасибі тим, хто тегнул керівництво внз, де навчається цей покидьок. Аккаунт свій Юрець зніс. Але при цьому зробив ще одну помилку не зачистивши сліди. І тут спливло, що Юрець ще й бобровий жир 16 січня цього року штовхав в розділі "Обговорення" в тому ж паблике. Юрєц, так коли бобров валив? Загалом, все В скронях" - написав Тьоркін.

"Я дуже люблю тварин": з'явилися подробиці про житомирському студента-живодераСкріншот (Facebook/Василь Тьоркін)

"Я дуже люблю тварин": з'явилися подробиці про житомирському студента-живодера"Я дуже люблю тварин": з'явилися подробиці про житомирському студента-живодера"Я дуже люблю тварин": з'явилися подробиці про житомирському студента-живодера"Я дуже люблю тварин": з'явилися подробиці про житомирському студента-живодера"Я дуже люблю тварин": з'явилися подробиці про житомирському студента-живодера

Скріншот листування Василя Тьоркіна з Юрієм Ваховским (Facebook/Василь Тьоркін)

У цьому скріншоті видно, що Юрій Ваховський пропонує на продаж бобровий жир.

"Я дуже люблю тварин": з'явилися подробиці про житомирському студента-живодераСкріншот (Facebook/Василь Тьоркін)

Як раніше писав Styler, студент з Житомира похвалився вбивством чотирьох бобрів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся