ua en ru

"Я нікому не заважаю": киян обурила нахабна "героїня парковки" (фото)

"Я нікому не заважаю": киян обурила нахабна "героїня парковки" (фото) Фото: pixabay.com/manfredrichter

Жінка припаркувала авто на пішохідному переході під школою

У Києві жінка припаркувала свій автомобіль на пішохідному переході біля школи. Про це розповів киянин Андрій Степанченко на сторінці "Los Solomas. Солом'янський район" в соцмережі Facebook.

Інцидент стався у середу, 25 квітня.

"Ранкова Зірка! Сьогодні вранці веду дитину до школи і спостерігаю, як прямо на пішохідному переході зупиняється авто. Жінка висаджує дітей, закриває авто, махає дітям і йде. На мої зауваження і прохання прибрати машину чую: "Я нікому не заважаю!"- розповів очевидець.

"Я нікому не заважаю": киян обурила нахабна "героїня парковки" (фото)"Я нікому не заважаю": киян обурила нахабна "героїня парковки" (фото)

Фото: Автохам (facebook.com/groups/lossolomas)

"Можливо, я був занадто емоційний, за що приношу свої вибачення. Але це школа, і о 8.00 там дуже багато дітей. Поважайте оточуючих", - додав він.

"Я нікому не заважаю": киян обурила нахабна "героїня парковки" (фото)

Скріншот поста (facebook.com/groups/lossolomas)

"Звичайне хамство. І нехай весь світ зачекає ... я на хвилиночку, в магазин. Мені треба", - написав Степанченко в коментарях.

Інцидент прокоментували користувачі мережі:

"Цвях в кишені має бути - довга подряпина від передньої фари до заднього стоп-сигналу - це кращий засіб для відновлення в пам'яті водіїв правил парковки на майбутнє!".

"На жаль, це біля кожної школи. Де можуть, так і в два ряди паркуються. Що не пройти, не проїхати".

"Людям, які паркуються біля пішохідних переходів і закривають огляд для інших водіїв потрібно просто дряпати машину".

"Та це ще слабо. Я там щоранку історії спостерігаю".

"Від коментарів "вона нікому не заважала" хочеться плакати від безнадії нашого менталітету. Люди, ви взагалі знаєте, що таке закони і правила, і навіщо їх люди придумали?".

"Я нікому не заважаю": киян обурила нахабна "героїня парковки" (фото)"Я нікому не заважаю": киян обурила нахабна "героїня парковки" (фото)"Я нікому не заважаю": киян обурила нахабна "героїня парковки" (фото)"Я нікому не заважаю": киян обурила нахабна "героїня парковки" (фото)"Я нікому не заважаю": киян обурила нахабна "героїня парковки" (фото)"Я нікому не заважаю": киян обурила нахабна "героїня парковки" (фото)"Я нікому не заважаю": киян обурила нахабна "героїня парковки" (фото)"Я нікому не заважаю": киян обурила нахабна "героїня парковки" (фото)"Я нікому не заважаю": киян обурила нахабна "героїня парковки" (фото)"Я нікому не заважаю": киян обурила нахабна "героїня парковки" (фото)

Скріншот коментарів (facebook.com/groups/lossolomas)

До речі, в Києві на припарковане авто скинули камінь.