"Мені вибачили?": нардеп Лещенко незграбно покаявся за купівлю скандальної квартири

STYLERLIFE        30.10.2016 - 08:45
Фото: Сергій Лещенко у Раді (facebook.com)
Фото: Сергій Лещенко у Раді (facebook.com)

Провокаційна постановка питання не сподобалася більшості користувачів Facebook

Народному депутату Сергію Лещенко не дає спокою обструкція, яку влаштували йому у суспільстві після звісток про скандальну квартиру за 310 тисяч доларів. Тепер же, коли чиновники оприлюднили свої небідні е-декларації, він вирішив поцікавитися, чи може він розраховувати на прощення після всіх історій з деклараціями.

Така постановка питання не сподобалася більшості користувачів Facebook.

"А може людина, який вкрав гаманець, бути реабілітована на тлі людини, яка вкрала півкраїни?!", - задається питанням Олексій Давиденко.

"А я взагалі не розумію як Сергій буде жити в такій малесенькій квартирі... та й храму у нього немає... Не депутат, а шо попало", - іронізує Дмитро Корнєв

"Сергію, Ваш стьоб недоречний. Ви шарлатан, який намагається дотягнутися до шарлатанів побільше. P. S. Коли будете купувати бентлі, у прабабусі позичте гроші?)))", - цікавиться Сергій Іванов, натякаючи на туманне джерело коштів для придбання скандальної квартири.

Нагадаємо, українці зробили чимало критичних записів в соцмережах після прочитання е-декларацій чиновників і депутатів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся