ua en ru

"Я воюю за Україну": в мережі сумують про смерть казахського добровольця на Донбасі

"Я воюю за Україну": в мережі сумують про смерть казахського добровольця на Донбасі Фото: Боєць з позивним "Казах" (Facebook/Дмитро Коцюбайло)

Військовий був старшим бійцем підрозділу

У мережі сумують про смерть бійця з Казахстану, який приїхав на Донбас воювати за Україну. Він спеціально вивчив для цього українську мову, усіма силами захищав армію. Про це на своїй сторінці в Facebook написав командир штурмової роти ДУК ПС Дмитро Коцюбайло.

"Важка втрата для нашого підрозділу. Сьогодні ворог України забрав життя нашого бійця - першої штурмової роти ДУК ПС - одного казаха. Він переїхав з Казахстану в Україну, вивчив мову. Встав на захист нашої країни. Казах був найстаршим бійцем підрозділу. Прикладом для багатьох, мав величезний бойовий досвід. Пройшов довгий бойовий шлях у лавах Першої штурмової роти", - написав Коцюбайло.

Військовий віддано боровся проти ворогів українського народу.

"Віддано, з неймовірною жагою звільнення українських територій боровся проти ворога України, до останньої хвилини свого життя ..."Я воюю за Україну, не для того, щоб померти! А для того, щоб потім щасливо жити!"(с) Казах. Спочивай з миром, брат", - підсумував Коцюбайло.

"Я воюю за Україну": в мережі сумують про смерть казахського добровольця на ДонбасіСкріншот (Facebook/Дмитро Коцюбайло)

Люди в мережі співчувають і сумують про втрату.

"Я воюю за Україну": в мережі сумують про смерть казахського добровольця на Донбасі"Я воюю за Україну": в мережі сумують про смерть казахського добровольця на Донбасі

Скріншот коментарів (Facebook/Дмитро Коцюбайло)

Нагадаємо, що волонтер закликала не забувати про поранених бійців АТО.