ru ua

У Південній Кореї помер глава компанії LG Group

У Південній Кореї помер глава компанії LG Group Фото: Ку Бон Му (Seong Joon Cho/Bloomberg)

У цьому році він переніс кілька операцій на головному мозку

Сьогодні, 20 травня, в Сеулі помер 73-річний глава групи компаній LG Group Ку Бон Му. Про це повідомляє агентство Yonhap.

"Голова LG Group Ку Бон Го, який очолював четвертий за величиною конгломерат Південної Кореї, помер в Сеулі у віці 73 років. За інформацією співробітників компанії, він пішов з життя мирно, в оточенні своєї родини", - йдеться в повідомленні.

Слід уточнити, що в четвер, 17 травня, його госпіталізували, а медики оцінювали його стан як критичний. В цьому році Ку Бон Му пережив кілька операцій на головному мозку.

Звернемо увагу, що він керував групою компаній протягом 23 років. Очолив їх він у 1995-му році слідом за своїм батьком Ку Чжа Геном.

Нагадаємо, в п'ятницю, 18 травня, після важкої хвороби пішов з життя відомий український журналіст Ігор Пох. Про це повідомила його колишня колега Ірина Курдиба.

"...хотіла написати звіт про його самопочуття та відзвітувати за останні витрати. Я дуже вірила, що він викарабкається. Надія на його одужання померла сьогодні о 20.15 год. Тато, ти помер на мій день - день всіх Ірин. 18.05.2018 р. не стало багатьма улюбленого Ігоря Поха. Це просто якась містика", - сказала вона.

Як повідомлялося раніше, у Жидачівському районі Львівської області в результаті нещасного випадку загинув трирічний хлопчик.

Як і чому проводилась депортація кримських татар з Криму (video.rbc.ua)