ru ua

Захворіли вже дві тисячі осіб: в Україні поширюється страшна хвороба (відео)

Захворіли вже дві тисячі осіб: в Україні поширюється страшна хвороба (відео) Фото pixabay.com

Відомо також і про летальні випадки

В Україні поширюється епідемія кору. Про це повідомляє "Сегодня" з посиланням на інформацію Моз.

Повідомляється, що за останні десять місяців захворіли більше двох тисяч українців. Це в понад 70 разів більше, ніж у минулому році.

Відомо також і про летальні випадки. Так, дві людини загинули в Одеській області. Саме цей регіон, Луганська і західні області лідирують за кількістю хворих на кір.

Незважаючи на те що це дитяча хвороба, в цьому році збільшилася кількість дорослих, яких вона вразила.

Відео: Страшна хвороба в Україні (youtube.com/Сегодня)

Нагадаємо, що в Запорізькій області зареєстрований черговий циклічний підйом захворюваності на кір.

Різке зростання захворюваності відзначається з кінця вересня. У жовтні офіційно було зареєстровано 23 випадки, у листопаді - 103 випадки. Всього станом на 11.12.2017 кількість хворих на кір по області складає 170, у тому числі 90 випадків - Запоріжжя, 78 - Запорізький район, по 1 випадку в Вільнянському та Михайлівському районах. У Запорізькому районі 40 випадків кору зареєстровано в школі "Інтелект" с. Кушугум. Останній випадок кору в школі "Інтелект" був зареєстрований 22.11.2017 р. З 13.11 по 03.12 школа була закрита на карантин, з 04.12 у школі розпочався навчальний процес.

"У Запорізькому районі один випадок кору зареєстровано також у Балабинском навчально-виховному комплексі (учень 1-го класу) – за станом на 11.12.2017 навчальний процес у школі призупинено", – повідомили в Моз.

Також повідомлялося, що дитячий інфекціоніст, доцент кафедри НМАПО імені п. Л. Шупика Федір Лапій розповів, як не можна лікувати застуду.

Він радить викинути гірчичники і забути про горілку з перцем, які не мають доведеної ефективності лікування з точки зору науки.