ua en ru

"Забув в гостях": у Києві знайшли зниклу дитину, яку батько залишив у п'яних друзів

"Забув в гостях": у Києві знайшли зниклу дитину, яку батько залишив у п'яних друзів Фото: РБК-Україна

Хлопчика оголосили в розшук

У Києві знайшли п'ятирічну дитину, яку батько забув в гостях у друзів. Про це повідомила прес-служба поліції.

Коли мати хлопчика повернулася з роботи, сина вдома не було. П'яний чоловік нічого не пам'ятав, тому жінка звернулася в поліцію. За її словами, в дитячому саду підтвердили, що дитини у них немає.

До розшуку хлопчика підключилися всі служби і підрозділи, правоохоронці поспілкувалися з батьками дитини, опитали сусідів, можливих свідків і встановили хронологію подій.

"Ми з'ясували, що напередодні батько з дитиною поїхав на Русанівка до друзів. Там він вживав алкоголь, але згодом поїхав додому, а сина забув в гостях. Весь час дитина перебувала в квартирі з товаришами чоловіка по чарці, протиправних дій щодо хлопчика ніхто не здійснював, а огляд медиків підтвердив, що з ним все в порядку", - розповів начальник сектора ювенальної превенції Дніпровського управління поліції Олег Остапчук.

"Забув в гостях": у Києві знайшли зниклу дитину, яку батько залишив у п'яних друзів

Фото: Хлопчика знайшли (kyiv.npu.gov.ua)

Мати хлопчика працює в кафе, батько безробітний і зловживає алкоголем.

"На батьків склали протоколи за статтею 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків по вихованню дітей), а на чоловіка додатково - за статтями 175-1 (Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях) і 178 (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв в заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також вирішується питання про відкриття кримінального провадження за фактом залишення дитини в небезпеці і злісне невиконання про бязанностей по догляду за дитиною", - додав Олег Остапчук.

Нагадаємо, в Києві зник 16-річний підліток.

Хайп таксі #11 ваше ставлення до Національної поліції