ua en ru

Навіщо тепер жити: батько поховав 14-річну доньку у Харкові

Навіщо тепер жити: батько поховав 14-річну доньку у Харкові Вбиту дівчинку в Харкові поховали (колаж РБК-Україна)

Вбивство дівчинки у Харкові забрало життя не тільки у неї

Вбиту 14-річну школярку з Харкова поховали у вівторок, 5 березня. Близько сотні людей, включаючи всіх її однокласників, прийшли попрощатися з Лідою. Вбитий горем батько не розуміє, навіщо йому тепер жити, повідомляє АТН Харків.

Нагадаємо, 16-річний знайомий дівчинки через ревнощі і відмову з ним зустрічатися, жорстоко розправився з нею, завдавши 10 ударів кухонним ножем у суботу, 2 березня, на вулиці Набережній, коли дівчинка вийшла купити хліб.

Батько дівчинки, Олександр, не приховує сліз, він каже, що у її дівчинки мало би бути блискуче майбутнє. Вона мріяла стати льотчиком і заради цього старанно вчилась. Дівчинка займалася художньою і повітряною гімнастикою, ходила в тренажерний зал, вивчала англійську.

"Розумієте, мою дитину вбили. Вбили всю мою спадщину. Все вбили. Це будувалося, ремонтувалося для неї лише однієї. Я прагнув тільки для неї. Працював, їздив на заробітки, щоб освіту одержала..." - каже батько Ліди.

Рідні дівчинки досі не можуть повірити в те, що трапилося.

Підлітка, який убив дівчинку, не відпустили під домашній арешт. Його будуть утримувати під вартою найближчі два місяці.

Він каже, що вже покараний, оскільки Ліди тепер немає з ним. На питання: "За що вбив?" хлопець закриває обличчя і ухиляється від відповіді.

Вбиту дівчинку в Харкові поховали (відео: YouTube/АТН Харків)

Нагадаємо, колишній МНСник з Криму по-звірячому вбив свою сім'ю в Москві. За кілька днів до цього він розбестив свого п'ятирічного сина.

Також ми повідомляли, що у Києві знайшли тіло жінки в лісі. Воно знаходилося в метровій ямі. За попередньою версією, жінка померла від переохолодження.