ua en ru

У затриманого в Криму кримськотатарського активіста хвороба Паркінсона

У затриманого в Криму кримськотатарського активіста хвороба Паркінсона Фото: Затриманий активіст (facebook.com/zair.smedlya)

Стало відомо про стан здоров'я 76-річного кримського татарина

З'явилася інформація про стан здоров'я затриманого в Сімферополі 76-річного кримськотатарського активіста Сервера Караметова.

За одиночний пікет на підтримку Ахтема Чийгоза окупанти склали два адміністративні протоколи. Активіста звинувачують у "порушенні порядку проведення одиночних пікетів" і "опір співробітникам поліції", передає "Крим.Реалії" з посиланням на адвоката затриманого Еміля Курбединова.

За його даними, затриманого Караметова везуть в підконтрольний окупаційній адміністрації "Залізничний суд Сімферополя".

Через затримання 76-річний активіст з хворобою Паркінсона пропустив обов'язковий прийом ліків, і тепер у нього сильний тремор. Варто зазначити, що у російських правоохоронців немає жодних документів про його стан здоров'я.

Сервера Караметова затримують в анексованому Криму не вперше. У День пам'яті жертв геноциду кримських татар 18 травня російські силовики затримали чоловіка на площі в Сімферополі, куди він прийшов з кримськотатарським прапором і портретами своїх батьків, які стали жертвами депортації 1944 року.

Нагадаємо, в окупованому Криму затримали кримськотатарського активіста.