ua en ru

"Загін для тварин": блогер обурився наметовим містечком біля Ради

"Загін для тварин": блогер обурився наметовим містечком біля Ради Фото: Наметове містечко (facebook.com/mykhailo.makaruk)

Блогер називає охоронців табору "чудовиськами"

Відомий блогер Михайло Макарук розповів, що його дуже обурив наметове містечко біля Верховної Ради, а також те, що йому не дали через нього пройти. Про це він написав на своїй Facebook-сторінці, прикріпивши фотографію.

"Михошобла. Центр Києва. Йду по Грушевського, нікого не чіпаю. Підходжу до цього стайні для тварин. Варто чудовисько: весь замурзаний, цигарка в зубах, на обличчі балаклава. Хапає за руку і каже, щоб я йому показав вміст свого рюкзака. Прошу показати його посвідчення і сказати, представником якого правоохоронного органу воно є. Відповіді не надає", - написав Макарук.

"Загін для тварин": блогер обурився наметовим містечком біля РадиСкріншот (facebook.com/mykhailo.makaruk)

Макарук повідомив, що нічого не став показувати охоронця табору, так як він не має права запитувати документи.

"Кажу, вибачте, але у вас немає відповідних повноважень, тому йдіть в ж**у. Знову хапає за руку, і каже, що мене далі не пропустить. Запитую у цього представника рвони під Радою, чи знає він, що це порушення мого конституційного права на вільне пересування по країні. Тут підходить бичара в нульцевой формі з шевроном "Донбасу" і починає тикати мені з фразочками: "Вася ... че ти выдергиваешься? Все показують і ти покажеш!". Послав обох н**ю, пішов як і планував. На спроби мене зупинити довелося розповісти, як важко їм буде без кадиков", - підсумував Макарук.

"Загін для тварин": блогер обурився наметовим містечком біля Ради

Скріншот (facebook.com/mykhailo.makaruk)

Нагадаємо, що мережа розлютували фото з Ради у розпал робочого дня.