ua en ru

Захарова висловилася з приводу відсутності синьої галочки у своєму Facebook

Захарова висловилася з приводу відсутності синьої галочки у своєму Facebook Марія Захарова (Кадр з відео YouTube/RT на русском)

Представник МЗС РФ назвала Facebook інструментом поширення фейкових новин

Офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова повідомила, що тривалий час безуспішно домагається верифікації її особистого акаунта в Facebook. Про це вона розповіла під час свого брифінгу, трансляцію якого вів телеканал RT.

За словами Захарової, вона часто отримує листи, в яких користувачі намагаються з'ясувати, чи дійсно обліковий запис належить їй. Відповісти на всі листи представник відомства не встигає, а тому звернулася до адміністрації соцмережі для появи відмітки про автентичність профілю - так званої "синьої галочки".

МЗС РФ зв'язувався з адміністрацією Facebook і надав всі необхідні відомості про посаду Марії Захарової. У відповідь на запит, в якості одного з приводів відмовити в такій можливості, було зазначено, що у Захарової не так вже багато підписників.

Відео: Брифінг Захарової (YouTube/RT на русском)

При цьому, сама представник МЗС РФ зазначила, що у неї їх понад 300 тис. У списку друзів Захарової значиться понад 2,5 тис. користувачів. Однак представники соцмережі переконані, що для отримання "синьої галочки" число підписників повинно перевищувати ці показники.

За її словами, це все - "свого роду інформаційна агресія Заходу".

До речі, Марія Захарова не змогла впоратися з емоціями в прямому ефірі.