ru ua

На Закарпатті директор школи побила третьокласника і погрожувала "посадити" рідних

На Закарпатті директор школи побила третьокласника і погрожувала "посадити" рідних Фото: Дитина з іграшкою (РБК-Україна)

Дитина боялася зізнатися рідним, що педагог вдарила його по обличчю так, що носом пішла кров

У Верхній Грабовнице на Закарпатті скандал у місцевій школі: директора звинувачують у тому, що вона побила третьокласника з-за того, що разом з іншими дітьми той шумів на перерві. Дитина отримав серйозну травму, а також був заляканий погрозами, що він і його родина потрапить у в'язницю, якщо хтось дізнається про те, що трапилося. Про це повідомляє "КП в Україні".

Батьки помітили, що хлопчик, який раніше із задоволенням ходив у школу, став замкнутим і просив перевести його в іншу після того, як в кінці вересня повернувся звідти з ватним тампоном в розбитому до крові носі.

"Сказав, що бігав – ударився. Не скаржився, що щось не так, але з цього дня його почали мучити кошмари – Ярик часто прокидався посеред ночі, плакав, вдень ходив похмурий. Кров з носа починає текти без видимої причини – так, що доводилося міняти простирадла. В той день Ярик також вперше отримав відмітку за погану поведінку", - зізнаються рідні.

Відео: Хлопчик розповідає, як директор побила його на перерві (YouTube/0312.ua Сайт міста Ужгорода)

Але одного разу хлопчик все ж зізнався, що на перерві його вдарила директор школи: чутки про це дійшли до рідних через однокласників. Він розповів, що він та ще троє третьокласників лякали один одного на переміни, а директриса Наталія Сегедий, почувши крики, відвела їх у клас, де вдарила по обличчю Ярика. Кров пішла вже на уроці.

"Про це знали вже всі, але нам не говорили – думали, що ми в курсі. Директор залякала його – мовляв, якщо розкажеш будинку, я зроблю так, що посадять і твоїх батьків, і бабусю, і тебе. Хлопчик дуже змінився. Саме те, що у нього забирають батьків і бабусю, йому снилося вночі – вже зізнався", - розповів виданню дядько хлопчика Сергій Гартінгер.

З рідними директор спілкуватися відмовилася, заявивши, що вони не зможуть нічого довести. Але батьки інших хлопчиків підтвердили, що Ярика дійсно побила саме вона. Рідні відстоюють права дитини і наполягають на звільненні керівника школи: відповідні заяви подали в поліцію, прокуратуру, відділ освіти. Тоді директор пішла на лікарняний.

"11 грудня до нас звернулася бабуся хлопчика, на наступний день ми поїхали в школу. Взято письмове пояснення від директора, в якому вона повідомила, що на перерві діти бігали, кричали і, коли дитина пробігав повз неї, вона випадково торкнулася рукою щоки Ярослава. Директор цієї школи - дуже хороший господарник, організатор. Працює чотири роки", - каже журналістам начальник відділу освіти Воловецької райдержадміністрації Наталія Жарт.

Повідомляється, що поліція вже внесла даний факт у Єдиний реєстр досудових розслідувань за статтею "неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей".

До речі, в Дніпрі горе-мати тримала в страшних умовах п'ятьох дітей.