ua en ru

Закотилася ще одна зірка: у Києві померла актриса Валерія Заклунна

Закотилася ще одна зірка: у Києві померла актриса Валерія Заклунна Фото: Валерія Заклунна (facebook.com)

Народна артистка була відзначена званням Герой України і Шевченківською премією

У суботу, 22 жовтня, у Києві померла народна артистка, Герой України, лауреат Національної премії імені тараса Шевченка Валерія Заклунна. Сумна звістка з'явилася в Facebook Національного театру російської драми імені Лесі Українки, де актриса пропрацювала 50 років.

"Її ролі, зіграні як в театрі, так і в кіно, стали воістину значущими. Вони відзначені численними призами, заохоченнями вітчизняного та міжнародного рівнів", - йдеться в повідомленні.

Про смерть великої актриси відгукнувся і керівник літературно-драматургічної та інформаційно-аналітичної частини театру Борис Куніцин. Він висловив жаль, що через хворобу Заклунна так і не змогла відвідати останній ювілей театру, який відбувся 21 жовтня.

Окрім виступу на сцені в 40 виставах, актриса знялася в більш ніж 30 фільмах, ставши зіркою детектива "Місце зустрічі змінити не можна" та історичної стрічки "Дума про Ковпака".

Помер Стів Діллон: творець коміксів Marvel

Звання Героя України їй було присвоєно у 2012 році за вагомий внесок у мистецтво країни.

Нагадуємо, що на початку жовтня не стало актриси Театру Івана Франка Оксани Батько-Нищук (дружина міністра культури України Євгена Нищука).