ua en ru

"Замовні акції, що націлені на підрив діяльності": у лізі WWFC відреагували на фейкові афіші турніру

"Замовні акції, що націлені на підрив діяльності": у лізі WWFC відреагували на фейкові афіші турніру Афіша турніру (прес-служба)

Представники ліги спростували будь-який зв'язок з бійцівським клубом Рамзана Кадирова

Розвішані в столиці афіші майбутнього 16 червня в київському Палаці спорту турніру зі змішаних бойових мистецтв WWFC 11 з символікою клубу глави Чечні є фейковими і не відповідають дійсності. Про це Styler повідомили представники ліги WWFC.

"За час свого існування ліга WWFC зарекомендувала себе провідним українським ММА промоушеном, прикладаючи величезні зусилля для розвитку змішаних бойових мистецтв в нашій країні і вкладаючи серйозні кошти в професійне зростання талановитих українських бійців, відкриваючи перед ними нові перспективи і планомірно виводячи на світову орбіту.

На жаль, наша плідна праця не всім до душі – недобросовісні конкуренти і недоброзичливці не залишають спроб очорнити нашу кропітку роботу на благо українського спорту. Способи відрізняються між собою, але незмінно об'єднані наклепом і проплаченими замовними акціями, що націлені на підрив плідної діяльності ліги.

У зв'язку зі зростанням кількости випадків подібних інцидентів, ліга WWFC закликає свідомих шанувальників спорту в Україні не піддаватися на провокації, і заявляє, що, незважаючи на будь-які спроби вести нечесну гру, продовжить робити все можливе для розвитку і популяризації змішаних бойових мистецтв в Україні", - повідомляють представники ліги.

Вони нагадують, що офіційні афіші турнірів з переліком партнерів, а також вся інша актуальна інформація публікуються на офіційному сайті та на офіційних сторінках в соцмережах.

"Замовні акції, що націлені на підрив діяльності": у лізі WWFC відреагували на фейкові афіші турніру

Зазначимо, що це єдина актуальна на сьогоднішній день афіша майбутнього турніру WWFC 11 із зазначенням всіх офіційних партнерів.

Нагадаємо, днями у соцмережі були опубліковано фото афіш майбутнього турніру WWFC 11, зроблені на вулиці в Києві, на яких помітили несподівану деталь - символіку бійцівського клубу глави Чечні Рамзана Кадирова. Плакати обурили багатьох користувачів мережі. Хто саме розвісив афіші з недостовірною інформацією - не відомо. На думку представників WWFC, ця акція була спрямована на дискредитацію ліги в очах громадськості.

Відео: video.rbc.ua